Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Internetes társkereséskor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Internetes társkereséskor levelezés során miből lehet tudni, illetve azt gondolni...?

Figyelt kérdés
Hogy a másik fél jó eséllyel nárcisztikus. Hogyan nyilvánul meg ez ebben az esetben?
2021. ápr. 1. 20:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
mindig azt mondja/irja amit hallani akarsz.
2021. ápr. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
De nekem nincs olyan bennem hogy mit akarok hallani! Mondja azt amit gondol.
2021. ápr. 1. 20:15
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Túl tökéletes vagy számára, mindent gyorsan akar. Azt érzed, hogy neked lett teremtve, aki furcsa, hisz nem is ismered.
2021. ápr. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Van egy férfi akiveel neten ismerkedem, és fura. Érzelmekről beszél pedig alig ismerjük egymást. Szexuális vágyról beszél, és kérdezi én is vágyom-e rá? (Nem!) Egyik nap beszédes, kommunikativ, aztán 2-3 napokra eltűnik de előtte szól hogy most x napig nem lesz. Magáról nem nagyon beszél, engem akar beszéltetni. Ha kérdezek, nem nagyon válaszol.
2021. ápr. 1. 20:41
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Elég érdekes. Akár nárci, akár nem. Én elengedném a helyedben.
2021. ápr. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem teljesen mindegy, hogy milyen személyiségzavara van. Olyan ember aki látatlanban érzelmekről, szexről beszél, nem normális.


Ajánlom számodra, hogy 2-3 nap chatelés után váltsál telefonra és minél előbb videóchatre. Ha nincs ideje gondolkozni a válaszon, ha nem tudja hangsúlyát, arckifejezését smiley-k mögé rejteni, sokkal jobb képet kapsz az illetőről.

2021. ápr. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Egyszer beszéltünk telefonon. Kb másfél-két hete ismerkedünk. Igen, nekem is furcsa.
2021. ápr. 1. 21:09
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Remek társalgás lehet :)
2021. ápr. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Az is furcsa volt, hogy telon jobban el lehetett vele beszélgetni, akkor nem célzott se szexre se semmi ilyesmire. Normalis beszélgetés volt.
2021. ápr. 1. 21:42
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Ami túl szép ahhoz, hogy igaz legyen, az az is.


A gyors tempó (3. randin megkéri a kezed, 2 het után gyerekért nyúz) tipikusan nárci tünet.


Mindent de mindent tudni akar rólad (hogy ezekkel visszaélve zsaroljon éa sakkban tartson, de eleinte csak úgy tűnik, hogy rajong érted)


Minden percben téged akar, veled akar lenni


Istennő vagy számára


Néha látszólag semmiségeken megbántodik, ilyenkor ignorál és elvárja, hogy engeszteld.


Titokzatos. Magáról hallgat, vagy nagyokat vetít. Ő a jó ember, a gáncs nélküli lovag, a hős.


Ismerőseit, családtagjait gondosan rejtegeti előled.


Sorolhatnám még, de szerintem a tied is minimum gyanús.

Nagyon légy észnél.

2021. ápr. 2. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!