Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A férfiak csak akkor "nézik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak csak akkor "nézik el" a kis melleket, ha topmodell alkat a tulajdonosuk?

Figyelt kérdés
Mert olyat már hallottam, hogy "a vékony, kismellű nőket szeretem", de olyat még nem, hogy "az átlagos alkatú, kismellű nők is tetszenek".
2021. ápr. 1. 20:14
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
98%
Az utcán látható párok képe nem ezt igazolja. Ugyanúgy bukik el ez a tézis, mint a többi gyakoris legendárium (sokszor fordított nemekkel), hogy "alacsony férfi nem lehet magasabb nővel", "a kopaszok nem kellenek senkinek" stb.
2021. ápr. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
NEM
2021. ápr. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Nőként gondolom, hogy ez nem igaz. Bőven voltak udvarlóim mindig és és párom is, pedig nincs nagy mellem és azért a topmodelltől messze vagyok. Ez olyan butaság, minthogy egy nő nem lehet magasabb, vagy, hogy diplomás csak diplomással jön össze.
2021. ápr. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
95%
Az, hogy valaki vékony még nem egyenlő a topmodell alkattal. A férfiakat inkább a szép arc fogja meg és a lány személyisége (nyitott, barátságos, intelligens, lehet vele beszélgetni közös témákról, kedves). Persze nem igaz ez minden egyes férfire, van akit csak a nagy mellek izgatnak, de hát annak az értelmi szintje is alacsony.
2021. ápr. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
nem, a ferfiak azt nezik, hogy arányos legyen a tested, kellemes legyen az osszkep, es ugy osszessegeben csinos, igenyes legyel. illetve barmily hihetlen, vannak pasik, akik kifejezetten a kis melleket szeretik. nekem kis mellem van, melle atlagos-vekony vagyok, magas is, de azert messze nem egy topmodell es sok pasitol megkaotam mar, hogy kifejezetten szereti a mellem.
2021. ápr. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
94%
Nekem nagyon bejönnek a kisebb formás mellek egy teljesen átlagos nőnél! 40f
2021. ápr. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
24%
ha nagy feneke van legalább az már jó tulajdonság. A topp modeleknek amúgy karakteres az arcuk semmiképpen sem szép !
2021. ápr. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Tetszett már 45 kilós 170cm körüli nő is és 85 kilós hasonló magas is. Meg 158 centi 60kg is, elég sokféle alkat. Értelemszerűen volt, akinek alig volt melle, de sosem azt néztem, bármilyen lehetett volna neki. Az ember a fontos.
2021. ápr. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
53%
Nekem 95D++.os mellem van, gondolom kitalaltad, hogy nem vagyok a legtobb ferfi altal elvárt 45 kg.os tartományban. Ha fogynek, valoszinuleg onnan fogynék eloszor. Szoval a kerdesedre igen a valasz.
2021. ápr. 2. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Sokaknak a kicsi tetszik, ez ugye megvan?
2021. ápr. 2. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!