Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A férfiak csak akkor "nézik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak csak akkor "nézik el" a kis melleket, ha topmodell alkat a tulajdonosuk?

Figyelt kérdés
Mert olyat már hallottam, hogy "a vékony, kismellű nőket szeretem", de olyat még nem, hogy "az átlagos alkatú, kismellű nők is tetszenek".
2021. ápr. 1. 20:14
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
48%

[link]

ezt értjük kis mell alatt és igen. A férfiak nem fogadják el, még akkor sem ha jó alakod van. Sajnos jobb ha gyűjtesz egy műtétre. tedd félre 6 havi fizetésed és akkor meglesz.

2021. ápr. 2. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
11. Az első egy tini lány, van aki erre is bukik na.
2021. ápr. 2. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
48%

[link]

[link]

itt van még két kis mell, jelentkezzen itt olyan férfi, akinek az eredeti tetszett volna...

2021. ápr. 2. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
13: Általában az "after" állapotban gondolják a nők, hogy az férfiak számára kicsi, pedig ez nem igaz.
2021. ápr. 2. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
56%
Amúgy akiket linkelgetsz lányokat mind sportolok , ebből arra következtetek hogy kis gyerek koruktól le volt szorítva a mellük és ezért nem tudott fejlődni !
2021. ápr. 2. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
utolsó, te totálisan el vagy tévedve. tesómnak is ilyen melle van,nemhogy leszorítva még melltartó se volt rajta soha és lusta gyerek és kamasz volt, sose sportolt.Szomszédnő ugyaniylen lapos,sima banki dolgozó átlagos élettel.
2021. ápr. 2. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
42%

Azért legtöbbször az átlagos testalkat az vékony. A kis melleket én csak akkor nem szeretem, ha az összképben szerepet játszik. Például, ha körte alakja van a lánynak, tehát, nagyobb a feneke, szélesebb a csípője és emellé nincs melle. Na, az zavaró. Ha még a válla is keskeny, főleg.


De ha szélesebb a válla, nincs nagy feneke és így kicsi a melle, nem gond, mert akkor az egész test, az összkép lesz jó.

2021. ápr. 3. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

nekem tetszenek az átlagos kis mellű nők

még az is ha telt a nő és úgy kicsik a mellei

2021. ápr. 3. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!