Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők a futó férfiakat vékonyság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők a futó férfiakat vékonyságuk miatt nem tartják kevésbé vonzónak?

Figyelt kérdés

Szinte nincs olyan nő akinek azért tetszene egy férfi mert vékony. Sőt inkább úgy vannak vele, hogy akkor inkább ne sportoljon, legyen kicsit husi.


A nők akik maguk is futnak, nekik meg tetszenek a vékony futó pasik?


Vagy igazából ők maguk sem választanának onnan párt.


Mert nőkre jó hatással van a futás mert karcsúsít ami nőknek jól jön.



2021. ápr. 2. 12:59
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
97%

"Szinte nincs olyan nő akinek azért tetszene egy férfi mert vékony. Sőt inkább úgy vannak vele, hogy akkor inkább ne sportoljon, legyen kicsit husi."


Direkt uszítod a kedélyeket ilyen nyilvánvaló h.ülyeségekkel?

2021. ápr. 2. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
44%
Nem tudom milyen távon futsz, de gondolom hosszú távon. Arról mennyit olvastál, hogy a hosszútávfutók szervezetében relatíve alacsony a tesztoszteronszint (ami egy rossz dolog)?
2021. ápr. 2. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

# 2


tudatosan kerülöm a hosszútáv futást, 10-15 nél többet nem futok egyszerre, soha nem mennék maratonra , ultrafutásról nem is beszélve.


A viszonylag rövid, de intenzív futásokat preferálom.

2021. ápr. 2. 13:06
 4/18 anonim ***** válasza:
18%
Hát elég pálcikák, és legtöbb 190 meg közel 2 méter magas amihez mondjuk 70 kiló elég gyéren néz ki.
2021. ápr. 2. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

# 4


akkor szóval női szemmel ez vonzó vagy nem vonzó?

2021. ápr. 2. 13:09
 6/18 anonim ***** válasza:
48%
A gyér jelentése az rossz. Kellene tömegelni , több fehérje nagy súlyokkal való edzés.
2021. ápr. 2. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

# 6


akkor párkeresés szempontjából egy vékony pasi hátrányból indul, hiába jó sportoló?

2021. ápr. 2. 13:14
 8/18 anonim ***** válasza:
68%

3. Ne haragudj, de rövidtávfutás alatt én most a maximum 800 méteres távokat értem. A sportban is úgy tudom őket hívják rövidtáv futónak, akik pályán futnak ilyen távokat. Te heti sokszor 10-15 km-rel már hosszútáv futónak számítasz, még ha nem is maratont vagy félmaratont futsz.


Szóval úgy tudom a hosszútáv futás csökkenti a tesztoszteron szintet, ami ugye a férfiasság hormon.

2021. ápr. 2. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

# 8


ez így van, ezért csinálom felváltva súlyzós edzéssel, ami viszont növeli. Az egyoldalú állóképességi edzés tényleg csökkenti a tesztoszteron szintet.

2021. ápr. 2. 13:20
 10/18 anonim ***** válasza:
65%
többet kell egyél, csak sajnos mivel futó vagy neked kedvezőbb az alacsonyabb súly a teljesítményed miatt.
2021. ápr. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!