Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek csak indok volt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek csak indok volt a férfi részéről hogy befejezte az ismerkedést?

Figyelt kérdés
Sziasztok, 3 randim volt egy 30-as pasival. Nagyon kedves volt, mindegyikre hozott valami apróságot, tervezte a további randikat. Még nyárra is tervezett kettesben programot. Történt tegnap hogy a 4.randi előtt kérdezte tőlem mennyi szendvicset készítsen nekem másnapra. Írtam neki hogy maximum egyet kérek mert nekem kellemetlen más előtt ennem. Erre a válasza kicsit sértő volt, viccet csinált belőle. Olyat írt hogy akkor a kocsiba mögém ül hogy ne lássa ahogy eszem, és megkérdezte röhögő fejekkel hogy így elég romantikus lesz-e? Írtam neki hogy én ezt nem viccből mondtam, írta tudja csak próbálta oldani a dolgot. Írtam neki semmi baj nem haragszom, és ezért nem szoktam elmondani ilyen dolgokat mert van aki viccet csinál belőle. Azután leírta hogy tudja hogy megbántott és azon sem csodálkozna ha lemondanám a randit. Erre annyit írtam valóban nincs sok kedvem holnap találkozni és az hogy ismerkedés elején kellemetlen más előtt ennem gyakori dolog. Válaszolta hogy megértette, elfogadja majd tisztában van azzal hogy innentől kezdve nem sok esély van bármire,sejti hogy kettőnk között ez ennyi volt, nem fog zavarni és reméli találok egy olyan pasit aki nem akkora paraszt mint ő, majd elköszönt. Én meg csak néztem hogy ez mi mert semmi olyat nem mondtam neki hogy ennyi volt, vagy nem találkozom vele. Konkrétan úgy érzem kiadta az utam egy mondvacsinált okkal. Életembe nem futottam bele ilyenbe és érdekelne más véleménye hogy ez mi volt? (semmi testi dolog nem történt köztünk csak puszi, tudta hogy nem azonnal lefekvős nő vagyok)

#randizás #nehéz ismerkedni
2021. ápr. 4. 11:49
1 2 3 4 5 6
 1/59 anonim ***** válasza:
42%
talált indokot, kihasználta...
2021. ápr. 4. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/59 anonim ***** válasza:
100%
Női szemmel sztem nagyon túldramatizáltad. Enni nem mersz ?De oké...nem eszel ... de az miatt ,mert oldani akarta a feszültséget nem akarsz találkozni ?Ne haragudj sztem tedd helyre magad egy kicsit.
2021. ápr. 4. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/59 anonim ***** válasza:
98%

Szerintem csak zavarta,hogy egy ilyen kis apróság miatt felhuztad magad,oké hogy nem szeretsz mások előtt enni ilyenkor,én sem annyira,de ezen a kis viccen így kiakadni,amiben semmi sértő nem volt... nekem sem lett volna kedvem ezek után folytatni veled


22 nő

2021. ápr. 4. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/59 A kérdező kommentje:
Én nem írtam neki hogy nem akarok találkozni. Ő írta hogy azon se csodálkozna ha emiatt lemondanám a randit. Erre válaszként írtam hogy valóban nincs sok kedvem találkozni. És semmi bántót nem írtam neki csak annyit hogy megbántott de nem haragszom. Utána litániákat írva elköszönt. Nekem ez úgy tűnik tényleg indokot keresett lefarolni. És azután haragudtam meg rá hogy teátrális mondatok közepette sok sikert kívánva elköszönt.
2021. ápr. 4. 12:10
 5/59 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem nem vagy normalis kerdező
2021. ápr. 4. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/59 anonim ***** válasza:
95%
:D hát nem érted. Lehet jól esett volna ,ha annyit írsz.Ugyan ne viccelj nem navy dolog . Találkozni akarok veled. De ha erre te azt írod hát nincs kedvem szted ki a jó isten akarna veled így folytatást ?
2021. ápr. 4. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/59 A kérdező kommentje:
Azért nem vagyok normális mert nem tudok negyedik randin 4 szendvicset megenni egy pasi előtt és ezt elmondom neki? Nem sértődtem meg a poénkodásán csak jeleztem neki hogy nem vicceltem. Azon már inkább hogy ezután elköszönt. És a vicc hogy a végén hívogatott és írta hogy nem úgy gondolta hanem azt hitte nekem ez ennyi. Mondtam neki én nem írtam le hogy ennyi volt az ismerkedés, azt se írtam nem akarok találkozni.
2021. ápr. 4. 12:15
 8/59 anonim ***** válasza:
100%

"Én nem írtam neki hogy nem akarok találkozni"


"Erre válaszként írtam hogy valóban nincs sok kedvem találkozni.


Döntsd már el mit írtál meg mit akarsz.


Egyébként egy ilyen után hogy nincs sok kedvem találkozni én is kivágtalak volna, ez lenéző, érdektelen és kb csicskáztató.

2021. ápr. 4. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/59 anonim ***** válasza:
100%
Annyi redflaget dobtál neki, hogy az lett volna csoda, hogyha nem pattint le. És még kedves is volt, hogy nem fejtette ki bővebben. Így kell viselkednie egy önérzetes normális férfinek, nem elnézni minden agybajt. Legközelebb talán nem másra vetíted ki a saját mentális problémáidat.
2021. ápr. 4. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/59 anonim ***** válasza:
69%

Legalább elköszönt, a nők azt sem szoktak.

Akkor milyen hisztit rendeznél, ha heti 1 nő ezt játszaná veled? Vagy mondjuk hétfőn "uuu, de jó volt az előző randi, nagyon várom, hogy szerdán találkozzunk". És kedden eltűnik kb örökre. (igen, pár randi meg több hetes beszélgetés után)

Kimennél tüntetni a parlament elé?


Amúgy kajak nem értem miért nem tudsz / mersz / akarsz enni mások előtt. Étterembe nem szoktál járni? Kollégák előtt nem eszel?


És még a férfiak sérültek :D


Amúgy rengeteg férfi igenis belefáradt az ismerkedésbe (ahogy gondolom nő is), részünkről rengeteg az előre nem várt kudarc, visszautasítás, folyamatosan kevesebb energiát tesznek a nők a kommunikációba, ismerkedésbe, mint a férfiak. A nőknek a legnagyobb gondja pedig annyi, h miért csak olyanokkal képesek szóbaállni, akik csak megdugni akarják őket. A kérdésben ott a válasz.

2021. ápr. 4. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!