Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Huszonéves nők! Ha szinglik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Huszonéves nők! Ha szinglik lennétek, összejönnétek egy nálatok 3 évvel idősebb férfival, akivel szerettek chatelni és élőben beszélgetni, szimpatikus a személyisége és a külseje, de még nem volt párkapcsolata? (Párszor szexelt csak.)

Figyelt kérdés
Tegyük fel, hogy egy beszélgetés során őszintén elmondja ezeket neked, így tudod meg ezeket az információkat róla.
2021. ápr. 4. 16:57
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
25 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Hányszor kérdezed meg? Ez úgyis az adott nőtől függ.

Én nem.. De én már 30-as vagyok.

2021. ápr. 4. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
87%
25 vagyok, ha egy 28 évesnek még nem volt kapcsolata, az vészjósló. Mi az oka annak, hogy nem volt?
2021. ápr. 4. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Gondoltam, hogy csinálok egy ilyen szavazást, hogy lássam, a nők hány %-a áll ehhez a dologhoz pozitívan, vagyis hogy hány %-uknál lehet esélye egy ilyen férfinak. Ha nem huszonéves vagy, akkor ne szavazz, egyes hozzászóló.
2021. ápr. 4. 17:06
 4/11 A kérdező kommentje:
2/3: sokáig nem volt önbizalma a csajozáshoz. Próbálkozik már egy ideje, de még nem jött neki össze a siker. Inkább a netes társkeresőkön való ismerkedést preferálja, de ritkán jön neki össze randi.
2021. ápr. 4. 17:08
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Második vagyok, hát nem tudom, nekem nem tűnik túl férfiasnak az, aki fél odamenni lányokhoz. Nekem fontos, hogy legyen önbizalma.
2021. ápr. 4. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Akik eddig szavaztak: nyugodtan megváltoztathatjátok a szavazatokat az utolsó kommentem alapján, ha az a másik irányba billenti a döntéseteket.
2021. ápr. 4. 17:10
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Hatalmas red flag, nem fogok önbizalomhiányos fiúkat istápolni.
2021. ápr. 4. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Régebben volt önbizalomhiányos. Amikor beszélgetsz vele neten vagy randin, nem tűnik önbizalomhiányosnak. Így is red flag?
2021. ápr. 4. 17:14
 9/11 A kérdező kommentje:
Ha megismered és szimpatikus a személyisége (ahogy a kérdésben is leírtam), a lelke és a külseje is, ettől függetlenül simán kidobod, ha kiderül, hogy még nem volt barátnője?
2021. ápr. 4. 17:25
 10/11 anonim ***** válasza:

Nekem megtetszett múltkor egy 29 éves szűz srác, pedig nem volt jóképű. De ANNYIRA okos volt, hogy vonzóvá tette. És egy barátnőmnek is tetszett, ugyanezért.


22/L

2021. ápr. 4. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!