Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lehetséges, hogy találok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy találok egyszer olyan nőt, akinek tetszek? 30/F

Figyelt kérdés
2021. ápr. 4. 22:56
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
85%
Ezt honnan tudjuk mi?
2021. ápr. 4. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
76%
Lehetséges, és az is lehet, hogy nem.
2021. ápr. 4. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
De szerintem nem, mert nincs aki szeressen. A szüleim se szeretnek. Vagy ha mégis, akkor nem tudom mi okot adtam rá.
2021. ápr. 4. 23:04
 4/29 anonim ***** válasza:
84%
Ezzel a mentalitással nem fogsz találni, kérdező.
2021. ápr. 4. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:

Gondolom. De hogy számitsak szeretetre vagy vonzalomra, ha még nem nagyon kaptam?

Legalábbis olyan sokszor magamra hagytak. A nagymamám meg utálom, mert ha meglátogatom, hogy ne legyen egyedül, akkor lekezelően kikérdez, hogy miért nincs olyan életem, mint az unokatestvéreimnek. Arra már nincs ideje, hogy meghallgasson.

2021. ápr. 4. 23:24
 6/29 anonim ***** válasza:
100%

Kapard össze magad. Ismertem korodbelit, első nője ekkor lett.

De ilyen mentalitással, ahogy írták. Lenne, ha kedves, szerény, humoros , jólelkű srác vagy. De ha vinnyogsz, hogy nem szeretnek ez taszító. Nem kell macsónak lenni, de hidd el, mindenki, de tényleg, egyetemesen mindenki a vidám, mosolygós emberekhez vonzódik :)

2021. ápr. 4. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:

Én sokszor csak tetettem, hogy vidám vagyok. Évekig.


Mostanában kicsit jobb. Találtam olyan szakmát, amit tényleg szeretek csinálni és egy éve még nem találtam munkát, de akkor is hiszek benne, hogy találok. Egyszerűen önbizalmat ad. Ha újra randiznék valakivel, lehet abban is segítene, hogy könnyed legyek és az elutasitás se szegje a kedvemet. De majd meglátjuk.

2021. ápr. 5. 00:15
 8/29 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, kérdező, de én a helyedben feltenném magamnak a kérdést, hogy képes vagyok-e legalább annyit visszaadni érzelmileg, mint amennyit elvárok a másiktól. Hogy képes vagy-e a jelenlegi állapotodban teljesen kiegyensúlyozott adok-kapokra.
2021. ápr. 5. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
Ezt hogy érted pontosan?
2021. ápr. 5. 00:39
 10/29 anonim ***** válasza:
Olvasd vissza a 3-as és az 5-ös hozzászólásodat. Azokból egyértelmű, hogy te elsősorban kapni szeretnél. Megvan az oka, persze, de az, hogy jelen pillanatban te egy kvázi érzelmi vákuum vagy, ami a legkisebb feléd irányuló szeretetfoszlányt is magába szippantaná, nem túlságosan tesz vonzóvá téged, és akkor még finoman fogalmaztam. A potenciális partnerjelöltek nagyon pontosan megérzik azt a veszélyt, hogy "a kisujjamat adom, és az egész karomat akarja, sőt, letépné", még akkor is, ha ez nálad úgymond sem tudatos, szem feltétlenül szándékos nem lenne, de attól még ott van benned, mint lehetőség. Kockáztatni meg nem nagyon szereti senki a bőrét (ez esetben az érzelmi épségét).
2021. ápr. 5. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!