Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Húztatok már valakit balra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Húztatok már valakit balra üres bio miatt?

Figyelt kérdés

Én feleslegesnek tartom, le is írom, hogy miért.

Elképzelhetetlennek tartom azt, hogy valakinek nem igazán tetszem, de elolvassa azt az egy-két mondatot amit oda írok, így kapok tőle like-ot. Arra viszont sokkal több esélyt látok, hogy emiatt a pár mondat miatt elkaszálom magam már előre. Beleírhatnám, hogy szeretek utazni, stb, de borzasztóan elcsépeltnek és unalmasnak érezném.

Nyilván érv lehetne még az, hogy így könnyebb beszélgetést kezdeményezni. Mivel én vagyok a férfi, ezért én kezdeményezek. Szóval az, hogy a hiányos bio-m miatt egy csaj nehezebben tud rám írni, az annyira nagyon nem hat meg. Beszélgetés során pedig úgyis megismerjük egymást, mindig is cringe-nek éreztem, amikor pl facebook-on rákérdez valami olyanra egy csaj, ami ki van írva a névjegyemben, és egyértelműen tudja.



2021. ápr. 5. 15:48
A kérdező szavazást indított:
Rendszeresen nem adok esélyt olyannak, aki nem ír magáról pár dolgot
Ha bejön külsőre, akkor nem zavar a hiányos bio
25 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Én férfi vagyok, de engedd meg hogy írjak a kérdésed alá. A szavazásra nem nyomok semmit.

Ha like maximalizálás a célod, akkor valóban jobban járhatsz azzal, ha üresen hagyod és inkább nagyon jó képeket raksz ki magadról.

Ugyanakkor én más szemszögből álltam ehhez az ilyen oldalakon. Nekem nem a maximalizálás, hanem a szűrés volt a célom. Nem zavar az sem, ha csak 10%-ot fogok kapni abból ami lenne, de az legyen olyan amibe érdemes energiát fektetni és ezért nagyon erős és negatív biot írtam.

2021. ápr. 5. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
86%
Sose húztam jobbra olyat, aki nem vette a fáradtságot, hogy írjon magáról pár szót. Már ennyiből biztos vagyok benne, hogy nem egymást keressük.
2021. ápr. 5. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
69%
Itt a legtöbb nő azt fogja mondani, hogy ő balra húzza még Ryan Goslingot is, ha üres a bio, de a valóságon alapuló statisztika sajnos mást mutat.
2021. ápr. 6. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
3, Ennyire azért nem jó a helyzet. Ha feltennéd a kérdést a legtöb nő azt írná itt, hogy Ryan Gosling nem is olyan jó pasi. Max 10/7.
2021. ápr. 6. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!