Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők, őszintén megvallva, volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, őszintén megvallva, volt már nektek olyan, hogy azért nem jöttetek össze egy értelmes férfival (pl diplomással), mert tudták azt, hogy nem családfenntartó? Tehát ha gyerek lenne, az ő béréből 1-2 évig éhezés lenne?

Figyelt kérdés
Mindenkit fel fogok pontozni, aki normálisan válaszol. Bár tudom, hogy ezen az oldalon sajnos a hölgyek 90%-a még anonymban is mást mond (pl hogy nem számít a külső) mint ami a tényleges igazság, de azért itt szerintem elmondhatjátok, hogy volt-E ilyen eset. Senki sem fog aranyásózni, mert nem biztos h egy multimilliomos üzletembert vesztek csak észre. De ugye van itthon jópár szakma, diploma, amiért tanulni kell és egy éppen csak az érettségsin ketteskével átevickélt ember 90%, hogy nem fog elvégezni egy sima bsc-t sem (hacsak nem fizetős, mert ott majd mindenki végez, ha nem orvosiról van szó. Tudom, mert volt pár ismerősöm aki 2 ig nem tudott számolni, de az összes vizsgára este 8 után ment be a közgázon a tanár szobájába, és mindig 4-es vagy 5-öst kapott a semmire, mert sosem tanult, csak bulizott. Ugyanis az apja cége támogatta az egyetemet egy jelentős összeggel minden évben). Tehát vannak olyan szakok, ahol sokat kell tanulni, de mégis borzasztóan alul van fiozetve. Volt nektek ilyen pasi, akit tudat alatt is azért utasítottatok el, mert ha egyszer netán gyerekre, családra kerül a sor, akkor biztos, hogy nem bírta volna a nyomást anyagilag? Ha igen, milyen foglalkozás volt az?
2021. ápr. 5. 16:20
 1/7 anonim ***** válasza:
90%

"pl hogy nem számít a külső)"


Ki mond ilyent? Nyilván számít. Senki nem akar olyannal élni, aki nem tetszik neki.

2021. ápr. 5. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
1-es, hagyjuk. 8 éve vagyok az oldalon, tudom milyen kommentek vannak javarészt: ,,nem tetszett a párom annó, de megszerettem emberileg.,,
2021. ápr. 5. 16:24
 3/7 anonim ***** válasza:
78%

"Tehát vannak olyan szakok, ahol sokat kell tanulni, de mégis borzasztóan alul van fiozetve"

Te választottad a szakmát! - Nincs ezzel baj, csak akkor ne sírj, hogy a Nők nem teged valasztanak.


Igen, volt

Rengeteg sori dolgozó, rendőr, bolti eladók

2021. ápr. 5. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
86%
Nem unod még, Toubkal?
2021. ápr. 5. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
79%
Én nem akarok gyereket, szóval nálam a fizetés nem számít, plusz eltartatni sem akarom magamat mással.
2021. ápr. 5. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
80%
+Viszont, azt megértem, hogy ha egy nő családot akar, akkor nem fog szívesen gyereket vállalni a nagy nulla közepébe, mert az felelőtlenség. Szóval igen, van, akinél számít a fizu.
2021. ápr. 5. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarok gyereket, sose akartam. Ettől függetlenül sem érdekelt senkinek a pénze. Mindig arra rendezkedtem be, hogy el tudjam magam tartani, így teljesen irreleváns a másik pénze. Ha valaki azért csóró,mert lusta, élhetetlen lúzer nulla ambícióval, azzal nyilván nem álltam szóba, mivel ilyen személyiség nem vonzó és a totális ellentétem. A férjem egy tenyérnyi szobát (nem lakást, szobát) bérelt, amikor összejöttünk. Nehezen és lassan jutott előre, jelentős hátránnyal indult. Korán félárva lett, idős, beteg édesanyja nyilván nem tudta támogatni. De keményen dolgozott és céltudatosan haladt előre. Ez nagyon sokat nyomott a latban, amiért beleszerettem. Én is mindenért magam küzdöttem meg, ő is. Azóta sokmindent elértünk együtt, olyan életünk van, amilyet szerettünk volna. Ha például sok pénze lett volna, ami nem a saját munkája eredménye, hanem a családja tolta volna alá, ő pedig nem dolgozott volna azon, hogy a maga erejéből vigye valamire, biztos, hogy nem állok le vele. Az én értékrendemben az egyéni teljesítmény nagyon fontos. A pénz ezzel gyakran együtt jár, de mint mondtam, nekem is van pénzem, köszönöm.
2021. ápr. 5. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!