Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem kell csúnya nő, meg olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem kell csúnya nő, meg olyan aki nem tetszik, maradok inkább egyedül. Szerintetek ez jó hozzáállás?

Figyelt kérdés
Nem is hiszem el, hogy sok férfi olyan nővel jön össze, aki egyáltalán nem is vonzó szerintem. Én csak megalkuvást látok ebben, nem hiszem, hogy valójában tetszik is neki, ha meg igen akkor egészségére.

#nő #csúnya #maradok egyedül
2021. ápr. 5. 17:28
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
87%
Jó, csúnya nőként nekem sem kell buta, igénytelen férfi, jobb meg nem jutna :)
2021. ápr. 5. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
90%
Ez a jó hozzáállás, én pártolom. Maradj inkább egyedül. Mennyivel könnyebb lenne nekünk nőknek, ha tényleg csak olyan pasi jelentkezne nálunk, akit érdeklünk is. Nem írnának ránk ennyien, de legalább aki ír, azt komolyan lehetne venni.
2021. ápr. 5. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
38%
Jó hát. Légy magányos halálodig. Kit érdekel?
2021. ápr. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 Noren1989 ***** válasza:
94%
Tökéletes, így garantàltan nem ér kudarc.
2021. ápr. 5. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
75%
Tőlem azt csinálsz, amit akarsz...
2021. ápr. 5. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
63%
Rossz hozzáállás: attól hogy külsőre nem tetszik és bekategorizálod csúnyának, a belső értékei megfoghatnak.
2021. ápr. 5. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
88%
Én meg hosszú távon nem tudnám elviselni, ha mellettem egy buta de szép csaj lenne, egyszerűen a falra mászok az olyanoktól. Főleg, ha mellé akkora egó van, de azt nem tudja kiszámolni, hogy 2+2. Rövidtávon oké volt, de még az ágyban se volt toppon a testen kívül.
2021. ápr. 5. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 A kérdező kommentje:
A belső értékei megfoghatnak, az igaz, nem vitatom, de egy párkapcsolatban más dolgokról is szó van...
2021. ápr. 5. 17:40
 9/42 anonim ***** válasza:
81%
Relatív, ki a csúnya.
2021. ápr. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
39%
Igazad van kérdező, nem kell ilyen kritikusnak lenned. Néga bekell hülyíteni egykettőt egy kis szexért aztán szigoruan angolosan lelépni.
2021. ápr. 5. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!