Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, egy BMW-s alfa lecsaph...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, egy BMW-s alfa lecsaphatna titeket a pasitok kezéről?

Figyelt kérdés

Megállna mellettetek egy BMW az utcán, szólna belőle a battle rap, dübörögne a mélynyomó, hogy berezonálna a vesétek. A menő alfa letekerné az ablakot, és kireppelne nektek az utcára, megvetőn bökve a pasitokra:


"Nem kell nekem kokó, nem kell nekem kender

Mint a ágyékomba a vér, dübörög a henger

A kocsiba lóerő, a nadrágba lóbráner

A sebváltómon csaj pörög, én vagyok a májer!


(és a refrén!)


A legmenőbb szó:

Bé-Em-Vé!

Girnyó Genyó,

El-tűny-jé!


Lenyúlom a

Csa-jo-dat!

Lezúzom a

Ar-co-dat!"



2021. ápr. 5. 17:50
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%
Oh. Hasonló "muzsikus" hülyét láttam Pesten is. Télen a -5fokba letekerve az összes ablak. Ordít a gagyi rap, csávó meg beöltőzve kabát, sapka. 🤣
2021. ápr. 6. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Egyébként komolyan, vajon mi lenne a reakció egy ilyen szitura? Mert itt neten ezzel még el lehet hülyéskedni, de ha valaki ezt IRL előadja, arra előbb-utóbb ráhívják a rendőrt. Ráadásul mivel kocsival van kinézhet neki egy komolyabb büntetés is. Mert ok, bömböltetni a zenét, az egy dolog. De belekötni valakibe már annyira nem biztos, hogy jó ötlet.
2021. ápr. 6. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!