Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miét hord el mindennek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miét hord el mindennek egy olyan férfi akivel kb 1 hetig találkozgattál a randin te fizettél ,kb élősködött rajtadés arra veeri magat 35 évesen ,hogy a bátyja el költözött és át költözött az ő szobályába?

Figyelt kérdés
na mire én ezeket mind megtudtam le is léptem,szerintem egy lassan 40 éves férfi ara veri magát ,hogy eddig az apályával és a bátyjával lakott egy 1,5 szobás lakásban és most tesóka el lépett át cuccol a szobályába ,de közben mindig csak olyan nőket szedett össze akihez el tudott cuccolni vagy pedig élősködni tudott rajtuk .Na én minden mocskosnak el lettem hordva,mivel nem engedtem fel magamhoz se nem fizetgettem neki semmit stb...normális az ilyen ember? múltkor el mentem mellette még hátat is fordított nekem köszönni se tudott .
2021. ápr. 6. 14:54
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Most olvastam át,elnézést a hibákért,a telefonom át írt 1-2 szót
2021. ápr. 6. 14:54
 2/13 anonim ***** válasza:
88%
Te hogyan nem buktál meg nyelvtanból?
2021. ápr. 6. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
olvasd már el mit írtam oda...ezzel nem csesztél ki velem ,most tuti nagyot akartál mondni ,,, nem jött be hahaha
2021. ápr. 6. 15:02
 4/13 anonim ***** válasza:
89%
A telefon nem fog "j" helyett "ly"-t írni autocorrecttel...
2021. ápr. 6. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
ha a kérdésre érdemleges választ nem tudszadn akkor minek írtál ide? hogy jol megmond? ...vicces
2021. ápr. 6. 15:16
 6/13 anonim ***** válasza:
92%

Azoknak mindig k...k leszünk akikkel nem fekeszünk le, de meg utána is.

Ne aggódj.

2021. ápr. 6. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Szard le magadról.

Azt se értem, hogy egy kávét is miért fizettél neki?

2021. ápr. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
26%
azért mert nem dugtál vele, de te is tipik nő vagy egy jó faxiért csicskává váltál 1 hétig,.
2021. ápr. 6. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
75%
Én is bedőltem egy szexi hapsinak, de sajnis nem voltam elég karakán mint te mert mert én másfél évig a lábtörlője voltam hátha megváltozik. Szóval te gyorsabban léptél bár - fordított esetben -ha az én exem lett volna ilyen "szobára nagyzoló" akkor lehet én léptem volna le egy hét alatt és te szolgáltad volna ki hisszú ideig az én egyébként szexisen borostás exemet.... nehéz teher a válogatás
2021. ápr. 6. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
28%
Kamunak tűnik. Nem az a hihetetlen, hogy 40 évesen van egy férfi aki így él. Hanem hogy bátyja van, tehát valaki aki kb 45 éves és ő is most költözött el. Legközelebb gondold át a trollkodást jobban, ne legyeken benne logikai bukfencek :D
2021. ápr. 6. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!