Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A személyiségre fogni a sikertelenséget a külső vonzerő helyett a legnagyobb ostobaság?

Figyelt kérdés

Berki Krisztián olyan jó ember? Egy primitív, bunkó, erőszakos, pszichopata.


Vagy ott van a haverja, Molnár Richárd.


Pumped Gabó? A végtelenül buta, primitív senki? Ő neki talán olyan jó személyisége van?


Ne felejtsük el a Hollywood-i sztárokat sem. A drogosok, alkoholisták, pszichopaták, akik a környezetükkel aljasul, kegyetlenül, gonoszul bánnak.


A felsorolt példáknak talán olyan jó személyiségük van?



2021. ápr. 7. 09:01
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
80%
Az összhangot kell nézni
2021. ápr. 7. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
92%
Ha a berkinek kulso vonzereje van, akkor nekem ferfi modellnek kell allnom
2021. ápr. 7. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
89%

aha, de attol meg hogy te ocsmany vagy, lehetsz ugyanolyan ostoba, primitiv taho, mint a berki, aki mellesleg szinten nem egy ferfiszepseg (oke, ki van pattintva, de fejre kb egy ogre).


most sorolgassak neked random nem helyes embereket, akiknek baratnojuk van? mert akad rengeteg.

de ez nem erv, ez nem alatamasztasa semminek, hogy idevagsz 4 nevet, akik suttyok, de -szerinted- van kulso vonzerejuk es akkor CSAK ez letezik. ez pont olyan, mint a politikai propaganda: CSAK adott part/politikus jo dolgait emeli ki es akkor elvarja, hogy te elhidd, hogy csak az letezik, amit a mutat neked. buta vagy, ha szerinted a vilag igy mukodik.

2021. ápr. 7. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
84%
Te a szemelyisegeddel már buktad
2021. ápr. 7. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
92%
Nem azt kell nezni hogy van-e kapcsolata valakinek hanem hogy MILYEN van. A felsorolt 3-nak buta, igenytelen, jatszmazo, penzorientalt noi vannak. Ha ilyet akarsz akkor tényleg eleg ha olyan vagy mint ok.
2021. ápr. 7. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
100%

Nem,nincsen.Azért,mert azt kell írni,hogy a belső személyiség a legfontosabb,még nem jelenti azt,hogy ez így is van 100% ban, minden esetben.

Nem beszélve az arányokról,te és ők között.

Ezek ismert személyek,te nem.

Tehát a te ismeretsegi köröd 80%a aki a belső tulajdonságaidat tartja fontosabbnak,sokkal,de sokkal kevesebb,mint nekik a 20% , akinek ez nem,vagy alig számít.


Vagy pldául elméletben,pontos szamolgatások nélkül,csak az elvet nézve :Markus Ruhl egy izomszörnyeteg.Tételezzük fel,hogy a nők 99%ának nem tetszik,mert túl izmos.Oké ,de Markus Ruhl ezt totál lexarná(van felesége,tehát elméletben),mivel a világban élő 1%ék,akinek meg tetszik(20-45 ig) is több tízmillió nő!!

2021. ápr. 7. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
Az ő értékük a megosztó, polgárpukkasztó viselkedés. Ahogy egy focista is a szórakoztató értéke miatt keres annyit, minél jobban és tartósabban mozgatod az embereket érzelmileg annál erősebb a médiaértéked. Magyarul basszál fel milliókat heti 3x legalább.
2021. ápr. 7. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
74%
Általában nem a jóképű srácok azok, akik szenvednek a csajozással, maradjunk ennyiben.
2021. ápr. 7. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
69%
Az ilye rinyalo kerdesekre amugy az en sztorim tokeletes pelda hogy miert nem igazak. Nem vagyok egy ffimodell kozel sem de mondtak mar paran hogy jokepu vagyok, ezenkívül magas, sportos, igenyes. Intelligencia, olvasottsag, erdekes hobbik se hianyoznak. Viszont rettenet gatlasos voltam sokaig es amig a vekony, pattanasos, rossz szajszagu ismerosom is elfogyasztott vagy 6 csinos, kedves lanyt addig en gepeztem otthon. Mert o odament, beszelt, megnevettette oket, en meg nem mertem. Volt hogy lanyismerosokkel szoba került ez a tema es mindig megkaptam hogy pedig en a fel varost megdughattam volna es visszagondolva volt vagy feltucat lany akiket azert hagytam ki mert nem mertem kozeledni.
2021. ápr. 7. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
25%

Cimbora, tényleg képes voltál bemásolni szóról-szóra a kommentemet, és kérdést csinálni belőle?


Igen, nekem az a véleményem, hogy a külső vonzerő döntő mértékben meghatározza a férfi sikerességét a nőknél. Példának hoztam fel néhány ismert személyt, mivel anonim vitában az "ismerek egy..." típusú érvek nem használhatóak. (Jeremy Meeks amúgy tényleg tökéletes példa arra, hogy a nők pusztán a férfi fizikai vonzereje miatt mire képesek.)


Viszont ezt a kérdést kiírni teljesen felesleges volt. A kérdések alapvető jellege, hogy a felekben megvan a hajlandóság az álláspontjuk megváltoztatására.


Az én álláspontom azonban sziklaszilárd. Gyanítom, a tiéd is. És gondolom a hozzászólóké is. Így semmi értelme vitázni, mert úgyse fog engedni senki, és csak anyázás lesz a vége.

2021. ápr. 7. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!