Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vannak még olyan huszonéves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak még olyan huszonéves lányok akiket nem kell folyamatosan étterembe vinni, utaztatni, dőzsöltetni, furikázni?

Figyelt kérdés

Nyilván a jelenlegi helyzetben nincs étterem és utazás. Azonban az ismerőseim közt is azt látom, hogy a pandémia előtt a kimagaslóan szép nőiket nagyon fancy körülmények között kellett tartani ahhoz, hogy a kapcsolat fenntartható legyen. Évi 2-3 wellness, nyáron Párizs/Mallorca/Tenerife, vagy ehhez hasonló egzotikus országok egzotikus turistahelyei. Nyilván azért kell ehhez egy igen magas jövedelemszint, amit a férfinak kell biztosítania. Unokabátyám egy nagyon jó példa erre. 31 éves, gazdasági vezető egy nagy multinál. Mondhatni, neki összejött az élet. :) Tavaly vette el az instamodell külsővel rendelkező nőjét, azóta már van egy gyerekük akik 4 hónapos. A srác vadiúj céges autóval mászkál (Audi), havi 1,3 milliót tesz zsebre tisztán. A családi idill pedig úgy néz ki náluk, hogy asszonyka 100-200 ezreket költ el az Ikeában, a babavárás is milliókba került. A babaszoba, babakocsi, pelenkázó + minden egyéb meghaladta a 4 millió Ft-ot is. De unokatesóm boldogan dobálja a pénzt a nőre (és most már természetesen a gyerekre is), mert ha ezek nem lettek volna korábban, akkor a nő minden bizonnyal kifaral a kapcsolatból. Tehát a magas jövedelem itt is az idilli kapcsolat fenntartásának legfőbb mozgatórugója. Arról nem is beszélve, hogy múltkor elromlott a mosógépük és a srác csak úgy rendelt egyet a neten 450 ezerért. Mert ugye annál olcsóbb nincs is....(irónia). Úgy látom, hogy az átlagnál egy picit is szebb nőknél már hatalmas szinteket kell megütni férfiként. Mindent is be kell teremteni, a nő had költhessen minden baromságra az Ikeából, Pepcoból meg tudomisén miféle ostoba üzletláncoknál hagy ott még százezreket.


F/29



#pénz #magasjövedelem #mindennőnekapénzkell
2021. ápr. 7. 11:41
1 2 3 4 5 6 7
 1/62 A kérdező kommentje:
Tudom, mindjárt jön a "Savanyú a szőlő?" és társai kommentek, meg az instant nővédelem :)
2021. ápr. 7. 11:43
 2/62 anonim ***** válasza:
96%
Vannak, de nyilván ők nem az a kategória, akikre te felfigyelnél. A "kimagaslóan szép nőket" pedig meg kell fizetni.
2021. ápr. 7. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/62 anonim ***** válasza:
90%
Nyuszika, én magamtól is megyek ilyen helyekre, ha éppen nincs pasi, akkor barátnőmmel.
2021. ápr. 7. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/62 anonim ***** válasza:
96%

Az étterem és a wellness sose érdekelt vagy vonzott. Az előbbit az esetek nagy részében pénzkidobásnak érzem, míg utóbbit szimplán unalmasnak tartom.

Utazni sokat szoktam, de mindig megoldottam magam. Az adott férfi vagy partner ebben és intézi magának, vagy nem partner és nélküle utazom, de még inkább nem jövünk össze. Mert ugye élményekről nem mondanék le, ha találhatok olyan partnert, akinek ez szintén fontos és megengedhető és társ a dologban. Mondjuk utazni nagyon egyszerű és olcsó, ha az ember tudja, hogy kell és hajlandó pár dologról (például éttermezés, drága szállás) lemondani.

Személy szerint sose vártam el senkitől semmit. Ha neki bármi elvárás, akkor már biztosan nem egymást keressük. Nyilván ez fordítva is igaz.

Ha az adott férfiaknak megéri ennyit költeni egy nőre, egészségükre. Az ő döntésük.

25/N

2021. ápr. 7. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/62 anonim ***** válasza:
97%

kezdodik.. azert, mert te ismersz 2 iylet (mar ha nem full kamu az egesz kerdesed), nem ez lesz az altalanos. en meg egy ilyet sem ismerek, cserebe ezer olyat, aki NEM ilyen. na most mivan, incelkem, osszedol a vilagkeped?


azert kimagasloan szep instababa nore neked is meglenne az eszed.. nyilvan, aki nem tokeletes viaszbaba vagy csak simam elmult mar 30, az nalad nem is no.

buta vagy, korlatolt, csunya es csoro. verd ki inkabb.

2021. ápr. 7. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/62 anonim ***** válasza:
100%

Nem, már kihaltak sajnos. Ennyi volt.

Már csak pasik maradtak neked.

2021. ápr. 7. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/62 anonim ***** válasza:
100%
Keress egy kimagaslóan ronda nőt, ő majd a semmivel is beéri, a te logikád mentén.
2021. ápr. 7. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/62 anonim ***** válasza:
100%

#6 nap kommentje 😂😂


Bombanős, gazdag emberek nem a Pepcoba járnak, de még az Ikeába se nagyon. Legalább tudnád miket hablatyolsz.


Kérdésedre válaszolva, léteznek olyan nők, de azokkal te sose találkozol mert nem ugyanazokban a körökben forogtok.

2021. ápr. 7. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/62 anonim ***** válasza:
34%
Nincs ingyenpunci...
2021. ápr. 7. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/62 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván vannak a nőknek elvárásaik. De a férfiaknak is. Még ha nem is ilyen téren. Ez mindenkinek szíve joga eldönteni, hogy kivel akar összejönni, hiába is támadjátok emiatt őket. Én ilyenkor inkább az irígységet látom az emberek szemében, mert nem a nővel van a gondotok, hanem féltékenyek vagytok a másik férfira, hogy ő képes volt ezt az életszínvonalat megteremteni. Na akkor téged mi tartott vissza?

Tisztelet a kivételnek persze, van aki beéri annyival is amennyije van - bár ő nem is nyavalyog ilyenek miatt.

Én nőként megengedhetem ezeket magamnak is, emiatt nem ez a fő társkeresési pontom, hogy vigyenek mindenhova, mert megyek magam is.

Szerintem az a fair, ha mindenki olyan kategóriában válogat, ahol hasonló egzisztenciával rendelkeznek. Ezáltal nincs az, hogy valaki többet keres, az eltartja a másikat.

2021. ápr. 7. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!