Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők ti összejönnétek, együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők ti összejönnétek, együtt maradnátok impotens férfival ?

Figyelt kérdés

Mi lenne a reakciótok ha előre elmondja , vagy ha az első alkalommal derülne ki.

Elég tud lenni az orális vagy kézi munka ( nyalás , ujjazás ) az orgazmushoz, és elég ez mint szexuális együtt lét .

Életkort is írjatok légyszives és hogy volt e már ilyen jellegű tapasztalatok .



2021. ápr. 7. 18:48
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
81%
Nem
2021. ápr. 7. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
91%
Inkább mondja el előre, mert ha ott akció előtt/közben derül ki az iszonyat kellemetlen lenne mindkettőnknek... nekem nem szokott sikerülni a hüvelyi orgazmus, tehát mindenképpen kell amellett alternatíva. De hogy lemondjak teljesen a "rendes" szexről, hááát... azért azt szerintem nem bírnám. Meg aki impotens az nem is tud élvezni gondolom. Tehát egy idő után nekem kéne kilincselnem, hogy na legyen valami? Áhh, nekem ez nem lenne pálya hosszútávon. 24N
2021. ápr. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
92%

Bár a hüvelyi orgazmus nekem sem megy, nem mondanék le róla. Jó az orál meg a kézimunka, de olyan... meh. Messze nincs meg az az intimitás, mint a behatolásos szexnél. Szóval nem jönnék össze vele.

Más, ha utólag alakul ki, valószínűleg akkor nem hagynám el a párom.

27N

2021. ápr. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
89%
Igen, nem szeretek szexelni.
2021. ápr. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
77%

"Messze nincs meg az az intimitás, mint a behatolásos szexnél. Szóval nem jönnék össze vele."


Nézőpont kérdése, szerintem meg az orálozás pont sokkal intimebb, dugni bárki tud egy prosti is vállalja, de ahhoz, hogy valaki kinyaljon tényleg kell egyfajta mélység a kapcsolatban szerintem.

2021. ápr. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
63%

Nem! Nem!

N 43

2021. ápr. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
#5 férfi vagy nő vagy?
2021. ápr. 7. 19:31
 8/28 A kérdező kommentje:
#2 azért 24 évesen nem fenyeget az a veszély hogy a partnered ne kivánjon. Amúgy van olyan is amikor valaki dugni nem tud, mert pl nem áll keményen 20-40 percig de elélvezni tud.... és attól a partner testét , kielégülésére lehet igénye
2021. ápr. 7. 19:33
 9/28 anonim ***** válasza:
97%
Nem jönnék össze. Nyilván ha már együtt vagyunk és utólag alakul aki akkor azon lennék hogy megoldást találjunk a problémára.
2021. ápr. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező! Vegyél egy péniszpumpát és péniszgyűrűt. Így megoldható a szex. Olvass utána, ha mentális okai vannak a problémádnak, nem szervi, akkor ilyen segédeszközös aktusok után akár helyre is jöhetsz. Nem biztos.. de egy próbát megér.
2021. ápr. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!