Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők ti összejönnétek, együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők ti összejönnétek, együtt maradnátok impotens férfival ?

Figyelt kérdés

Mi lenne a reakciótok ha előre elmondja , vagy ha az első alkalommal derülne ki.

Elég tud lenni az orális vagy kézi munka ( nyalás , ujjazás ) az orgazmushoz, és elég ez mint szexuális együtt lét .

Életkort is írjatok légyszives és hogy volt e már ilyen jellegű tapasztalatok .



2021. ápr. 7. 18:48
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:

Hihetetlen hogy huszonéves nők/lányok irnak többségében.

A partnereteik is hasonló korosztályuak voltak?

Mert én 38 évesen is totálisan összeomlottam hogy gond van, de ha ez 5-10-15 évvel ezelőtt történt volna , nem is tudom mit csináltam volna magammal....

2021. ápr. 8. 00:18
 22/28 anonim ***** válasza:
77%

Igen. Ha megfelelö az egzisztenciája, kedves, figyelmes, odaadó, humoros.

29N

2021. ápr. 8. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem probléma, mert nem igénylem a behatolást, nem élvezem, sosem élveztem, gyereket sem szeretnék. Viszont az zavaró lenne, ha kizárólag ekörül forogna az élete. Meg függetlenül mindentől biztosan javasolnám neki, hogy vizsgáltassuk ki, nehogy más egészségügyi probléma is legyen a háttérben.

Amúgy nem volt ilyen tapasztalatom még.

31/N

2021. ápr. 8. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
79%
Nem jönnék össze. Nekem az aktus a kedvenc részem. Másrészt meg szeretek farkat kényzeztetni, az is hiányozna.
2021. ápr. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:

#24 kenyeztetésre azért még jó sőt talán még jobb hogy nem olyan beton kemény mint anno .

Kényelmesebb a szájba

2021. ápr. 9. 19:38
 26/28 anonim ***** válasza:
73%

Jaj nekem nagyon kellemetlen és kínos volt mikor próbálta szegény srác betuszkodni a puha péniszét belém... Az orál szintén. Bocsi.


Szerintem vizsgáltasd ki magad, szexuálpszichológus is segíthet, meg talán szex shopba is betérhetsz.


23 L

2021. ápr. 9. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Kérdező, 24-es vagyok. Bocsánat de nem jobb, sőt. Jobban szeretem kézzel csinálni és azt nem tudom puhán, meg az orált sem lehet. Igaza van az előttem szólónak, hogy vizsgáltasd ki magad, ezt nem rosszból mondom.
2021. ápr. 9. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
60%
Igen össze jönnénk Impotens férfival. Ugyanis utálom a szexet, testiséget. Én örülnék neki ha ilyen férfi lenne a társam egy életre. 33N
2021. okt. 1. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!