Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tegyek ha nagyon vágyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha nagyon vágyok egy kapcsolatra, de egyszerűen senki sem fog meg annyira, hogy beleszeressek?

Figyelt kérdés

Nekem sajnos csak kémiával, vonzalommal, esetleg szerelemmel működik egy kapcsolat. Voltam mostanában több randin, de egyik sráccal sem jutottam pár találkánál tovább.

Pedig annyira vágyom az ölelésekre, a gondoskodásra, hogy legyen mellettem valaki, aki támogat. Meg én is nagyon-nagyon szeretnék szeretni valakit, de sajnos nem megy parancsszóra. Szerintetek van olyan, hogy sosem leszek igazán szerelmes?


2021. ápr. 7. 22:56
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
22%

"a gondoskodásra, hogy legyen mellettem valaki, aki támogat"


Ez úgy hangzik, mintha egy pótszülőt keresnél, már ne is haragudj. Te lelkileg a gyerekkorban rekedtél?

2021. ápr. 7. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
28%

"Pedig annyira vágyom az ölelésekre, a gondoskodásra, hogy legyen mellettem valaki, aki támogat."


Ugye tudod, hogy ennek egyik alapja a kölcsönösség? (Kivéve a szülő-gyermek kapcsolatot, vagy amikor valaki már idős vagy beteg és ápolják)


Ráadásul ez nem egy olyan dolog ami első randin már "azonnal megvan", ehhez idő kell. Ha ezalapján szelektálsz, akkor senkivel nem fogsz továbbjutni az első randinál.

2021. ápr. 7. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

Talán egy kapcsolatban nem támogatják egymást a felek?

Mert számomra az a normális. Bocs.

2021. ápr. 7. 23:03
 4/21 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy az alapja a kölcsönösség, ezért is írtam, hogy én is nagyon szeretnék szeretni. Viszonozni.

Nem várom ezt el az első randin, de szinte semmiféle kémiát sem érzek.

2021. ápr. 7. 23:04
 5/21 anonim ***** válasza:
18%

"Talán egy kapcsolatban nem támogatják egymást a felek?"


Ha minden klappol, igen. De az, hogy nálad ez a fő elvárás, az gáz. A fontossági sorrenddel nálad súlyos problémák vannak.

2021. ápr. 7. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Jesszusom, ne forgassuk már ki ennyire egymás szavait. Nem beszéltem fontossági sorrendről. Igen, vágyok rá. Arra is, hogy adjak és kapjak. De szó sem esett arról, mit tartok a legfontosabbnak.
2021. ápr. 7. 23:18
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg neked több idő kell ahhoz, hogy kialakuljon a kötődés és a szerelem. Ezzel semmi baj nincs, csak ne arra várj, hogy majd 2-3 randi után "lángolni fogsz". Ha valakivel nagyon megtalálod a közös hangot, adj neki egy esélyt és több időt.
2021. ápr. 7. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
28%
#1 ezt normális ember úgy hívja, PÁRKAPCSOLAT.
2021. ápr. 7. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
77%

Ilyenkor már szinte csak a kötekedők vannak fent :)

Az a baj, hogy a kérdésedre, kb csak közhelyekkel lehet válaszolni, hogy várj, majd találsz valakit, jönnifog, stbstb.. Tényleg mást nemtudsz tenni a megalkuváson kívül. De talán a legjobb, ha kicsit elengeded ezt a társkeresés dolgot, és helyette megpróbálod mással pótolni. pl hobbi, sport, programokat csinálni barátnőkkel, családdal stb. Közben lehet belebotlasz valakibe akire vártál/vágytál és meglesz az az első pillantásra/beszélgetésre vonzódás.

2021. ápr. 7. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
9%
#9: én meg úgy, hogy érzelmi éretlenségből adódó, hiányérzetre fókuszáló nyomor.
2021. ápr. 7. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!