Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk, lányok ki mi alapján...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gd628 kérdése:

Fiúk, lányok ki mi alapján kezdeményez?

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi, fiúk vagy akàr lányok esetében is, kinek melyik kezdeményezés szokott bejönni?


Arra gondolok, hogy minden esetben olyan felè kezdeményeztek akiről biztosan vagy jó eséllyel tudjátok hogy bejöttök neki, szimpatikusak vagytok neki, mert ennek mondjuk már több jelét is adta felétek korábban?


Vagy azt a kezdeményezést részesítitek előnyben, hogy fogalmatok sincs hogy a másik mit gondol rólatok, nem adott soha semmilyen jelzést, netán nem is tudja hogy a világon vagytok, mégis bepróbálkoztok?


Kinek melyik jött be eddig inkább?



2021. ápr. 8. 15:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Odamegyek és hello.

De annak oka van, pl látom nagyon agyal vmin, vagy bármi amit látok rajta azt használom inditásra, vagy azt h kiszurtam és nem tudom itthagyni szónélkül, teljesen mind1, mind azt emeli ki h értékeli h odamertem menni, aztán h mi lesz belőle majd kiderül, nincs elvárt eredmény. Ha kedves örülök, ha ostoba tajparaszt módon lekoptat, az sem az én bizonyitványom, olyankor csak mégjobban örülök h azonnal kijött belőle a jelleme.

2021. ápr. 8. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%
Sehogy
2021. ápr. 8. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
87%

Régen ,amikor nagy pasi faló voltam ,mindig láttam az egyértelmű jeleket ,ha valakinek bejöttem ,és ha nem nyitott felém, hát ette fene ,megtettem én.

Viszont a jelenlegi páromnál ,akivel 2 éve együtt vagyok, abszolút nem fogtam semmi jelt 😂 A vonzalmam feléje pedig erősebb volt ,mint a gátlásaim, ezért nála is úgy voltam hogy egy pofára esést megér. Aztán szerencsére mégis jól sült el a dolog ,habár nem voltam a crush-a ,sőt .. ma már a legszerelmesebb belém és én is belé🥰

2021. ápr. 16. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
52%
Szerencsére sehogy, jobb egyedül. :)
2021. jún. 6. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Amikor buliban vagyunk mindenkinek jó a hangulata, letérdel, kicipzározza a nadrágomat, beteszi a szájába és ezáltal elkezdi egyértelműen kifejezni, hogy bejövök neki, ennél egyértelműbb nem lehetne


Komolyra fordítva a szót, ha valaki olyanról van szó akivel hosszabb távra tervezek, akkor a szokásos módon, ha érdeklődik az ember a másik iránt, néha feltesz pár hülye kérdést, na nekem ez jön be, ez egy elég egyértelmű jel :D

2021. jún. 6. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Csak megyek az árral, és lesz ami lesz, ha túl feszítem a húrt, akkor általában elpattan amúgy is, úgy, hogy lesz ami lesz, elég ritkán van ebből valami, de amikor van akkor működik :D
2021. jún. 6. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!