Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 28 éves lány vagyok. A munkahe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

28 éves lány vagyok. A munkahelyemen tetszik nekem a főnököm, aki 32 éves és még fiú. Illik e egy nőnek elmondani a férfinek hogy tetszik neki? Ti mit tennétek a helyemben? Köszönöm a tanácsokat.

Figyelt kérdés
2021. ápr. 8. 21:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
89%
Nem biztos, hogy jó ötlet. Szerintem ne kapkod el. Főleg, ha tetszik a munka.
2021. ápr. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
97%

"aki 32 éves és még fiú"



??? :DDDDDDD

2021. ápr. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 Noren1989 ***** válasza:
94%
#2 és a 28éves làny esete 😂
2021. ápr. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
88%
#2 +1
2021. ápr. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
78%
Ebben a helyzetben sok jó nem sülhet ki belőle. Ha elmondod neki, akkor mindenképpen nagyon kellemetlen helyzetbe fogod hozni, akár bejössz neki, akár nem, mert onnantól már rád se mer majd nézni, nehogy az újfasiszta metoo világ megbélyegezze.
2021. ápr. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
93%
32 évesen még fiú? Hát pedig ilyen korban már lányok szoktak lenni a fiúk🤣
2021. ápr. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
A lány az nő A fiú az férfi. Egyébként, munkatársaimtól megtudtam azt, hogy érdeklődik felőlem, de nekem nem mer szólni a kettőnkre tartozó dolgokról. Persze én úgy tettem a munkatársaim előtt, mintha érdektelen lennék az ügyben. Nem tudom ezt jól vagy rosszul tettem e? Különben szeretem a munkámat, és még tisztességesen is beszélgetek a főnökömmel, neki sem mutattam még ki magamból amit iránta érzek.
2021. ápr. 8. 21:54
 8/16 anonim ***** válasza:
61%

Férfinak illik elmondani. De mivel ő még csak fiú...


Ráadásul még szefós is vagy. Szefósoknak nem illik fiúknak szerelmet vallani.

2021. ápr. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
63%

A lány az nő, A fiú az férfi

Az ellenkezőjét senki sem érti

Aki 32 éves és még fiú

Az az ágyban nem túl hiú


Amúgy szép kérdés...

2021. ápr. 8. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
63%
Nagyon nem jó ötlet ha érdekled eléd áll majd ha nem akkor nem a férfi tegye meg az első lépést ne a nő..
2021. ápr. 9. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!