Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen egy jó indító üzenet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen egy jó indító üzenet?

Figyelt kérdés

Üdv kedves hölgyeim, a következő kéréssel fordulnék hozzátok legyetek szívesek írni nekem egy olyan pársoros üzenetet amit mondjuk szívesen olvasnátok ti is ha egy férfi, fiú rátok írna mondjuk egy ismerkedős portálon mint pl randivonal.


Egy ideje már próbálkozom, de nem nagyon kapok választ különösebben és nem vagyok az üzeneteimben alpári sem, meg arcoskodó sem.

Alapvetően átlagos pasi vagyok, és nem is a színésznő alkatú hölgyek társaságát keresem szóval kellő önismeretem fényében reálisnak tartom magam.


Előre is köszönöm 30F



2021. ápr. 9. 10:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én azt díjaznám, ha elolvasná a bemutatkozómat és azzal kapcsolatban írna valamit. Tehát hogy nem csak kép alapján vagyok érdekes neki, hanem van bennünk valami közös. Mondjuk hogy ő is szereti a kutyákat. És viszont, aki meg nem ír magáról bemutatkozót arról nem gondolom komolyan hogy párt keres.
2021. ápr. 9. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

én már feladtam. Ha el is olvassa, le sem tojja a 90%


Persze elvárja, hogy lenyűgözd pár sorral, de ő SEMMIT nem oszt meg pár szelfin kívül, így aztán nehéz.


Ja és van, hogy beszól, a copy/paste üzenetre, amikor 1 kép van róla...

2021. ápr. 9. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Csatlakozom az első válaszadóhoz. Bemutatkozás alapján feltenni egy kérdést, vagy ha van közös hobbitok, akkor azzal nyitni.

Egyébként nekem egy egyszerű szeretnélek jobban megismerni is bejönne. Csak jöjjön át, hogy tényleg érdeklődsz.

2021. ápr. 9. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
74%

3


Szép is lenne. Én ezt szoktam írni, ha semmit nem oszt meg magáról, de max elolvassa az üzenetet.

2021. ápr. 9. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
64%
4: attól mert te megkeseredett vagy pár bunkó nőtől, más még lehet rendes. Viseld méltósággal.
2021. ápr. 9. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nem azt írtam, hogy az összes ilyen...
2021. ápr. 9. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

A nők alapvetően az alapján döntik el, mely levélre reagálnak, hogy milyen pasi képét látják mellette, a többi csak mese a nők részéről. Édes mindegy hány sort írsz, mit tartalmaz, ha nem jó pasitól jött, akkor kuka.



Azzal nem árt tisztában lenned, hogy brutál versenyhelyzet van minden egyes nőért, ezért hacsak nem vagy kifejezetten jóképű, még az ingerküszöbüket sem tudod elérni.

2021. ápr. 9. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!