Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Valószínűleg valóban nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valószínűleg valóban nagyon előnytelen külsőm lehet és emiatt nem valószínű, hogy boldog kapcsolatban leszek valaha pénz nélkül vagy mással lehet valahogy kompenzálni?

Figyelt kérdés

Nem válogatok de minimálisan kell hogy megfogjon és ne legyek igénytelen.

Nem vagyok kövér 177 cm és 74 kg. 32 éves vagyok és eddig egy barátnőm volt az is fél év után elhagyott hogy nem jöttem be neki csak kellett valaki neki.. előben nincs sikere, oda mertem menni nőkhöz..

Most neten próbálok társat találni..

Több képet is feltettem a Photofeelerre van ami 2 van ami 3 pontot ért el..

Tinderre is felmentem kíváncsiságból és tudom nem szép dolog de mindenkit jobbra húztam, sajnos egy párom lett, de az nagyon nem jött be, látszott hogy igénytelen volt és extra kövér.

Mit lehet tenni? Lehet csupán a külső az oka hogy ne legyen párom vagy tuti valami belső hiba is van bennem?


2021. ápr. 9. 14:29
 1/9 anonim ***** válasza:
Küldj képet magadról! Ennyiből nem derült ki, hogy van-e belső problémád, mivel nem ismerünk.
2021. ápr. 9. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem is küldhetsz képet. :)
2021. ápr. 9. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Sok 25-kora harmincas férfi mintha nem lenne tisztában a külsejével és jóval rondábbnak látja magát, mint amilyen...mostani barátomnak alig volt önbizalma, pedig szerintem helyes. Bezzeg a kivénhedt elhízott lókötőknek tonnányi önbizalma van.
2021. ápr. 9. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát ezt ennyi infó alapján senki meg nem fogja neked mondani!
2021. ápr. 9. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
34%
Kezdetnek megtanulhatnál rendesen központozni (mondaton belüli írásjelek használata).
2021. ápr. 9. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Egy képet én is megnéznék.


Egyébként igen, ilyen a társkeresés. Hiába mondják rengetegen, hogy a külső sokadlagos, igazából az egyik legfontosabb. A többségnél konkrétan az első rosta.

2021. ápr. 9. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
A külső adja az első benyomást, pláne netes ismerkedés során. Nyilván oka van, hogy Tinderen nem nagyon húzgálnak jobbra.
2021. ápr. 9. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Küldjél képet, mondok nőként elfogulatlan véleményt. (nem ismerkedős, én is ezzel szenvedek de nem vagyunk egy korosztály)
2021. ápr. 9. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én photofelleren 6.5 pontot értem el kb 50 szavazatból ,többen is szavaztak a nagyon lehetőségre még is 26 évesen soha nem volt nőm ,tinderen sehol nincs sikerem ,sokszor megkaptam ,hogy ronda is vagyok! Na ki érti ezt akkor?
2021. ápr. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!