Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mire vágyik egy férfi részéről...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire vágyik egy férfi részéről a leggonoszabb nő a világon?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, én vagyok a minden tökéletességet megtestesítő adonisz, aki személyiség és belső értékek terén is maximumon van.

2021. ápr. 10. 02:32
 1/10 anonim ***** válasza:
22%

Nem lennél megfelelő,mert nem vagy elég gonosz.

Ő csakis Dr. Genyával érné be.

2021. ápr. 10. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 FoxtrotLidérc ***** válasza:
100%
Apuci! Egy nukleáris fegyverarzenál, meg némi biológiai fegyver, és viszed a prímet. :D
2021. ápr. 10. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Hogy tökéletes alattvalója legyen.
2021. ápr. 10. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Arra, hogy a meztelen lábaival megmogyorózhassa, "diót törhessen" rajta, aki minden zokszó nélkül eltűri azt.
2021. ápr. 10. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Már a kérdés is ellentmondás, pláne a pick up artist kulcsszóval.


Bár a technológia mint kulcsszó is ellentmond a kérdésnek.


Pláne ha ugye adonisz vagy, akkor nem te vagy a megtestesült jóság!

2021. ápr. 10. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
91%

Szia!

Az ilyen lányok/nők tökéletes alattvalót keresnek és benned is kell hogy legyen gonoszság mert csak úgy értitek meg egymást. Viszont kell az is hogy nem veted magad alá apró dolgokban,nem lehetsz csicska sem,de mindenképpen alattvaló vagy.

Rendkivül intelligens számitó lányok nők az ilyenek

2021. ápr. 10. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Leggonoszabb nő? Hát, ha én gonosz akarnék lenni, akkor egy zsenit, akivel meghódíthatom a világot és igába döntünk mindenkit. Utána pedig teátrálisan ő is megdönt engem, miután jól rácsaptam egy ostorral. :D
2021. ápr. 10. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

7-es csak azt felejted el, ha egy gonosz nő vagy pasi, mert ki tudja milyen nemű,az is lehet hermofrodita vagy transznemű, és egy zsenit akar választani, akkor a zseni mivel zseni, tehát nem hülye, így vagy elmenekül előle, vagy egy zseni ügynök, aki simán lecsukatja.


Hülyeség az egész kérdés! Biztos a kérdező a Gru-t nézte!

2021. ápr. 10. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
2021. ápr. 10. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy a kérdés olyan értéktelen gondolat és értelmetlen megfogalmazás. Tehát az alfa pasi szerint mire vágyhat egy gonosz nő ? Mi értelme a kérdésnek ??
2021. ápr. 10. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!