Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Gyártósori munkásként mennyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyártósori munkásként mennyi esélyem van most a társkeresőkön, ha nemrég regisztráltam?

Figyelt kérdés

Egyik megyeszékhelytől 30 km-re lakom, van melós busz ami hoz visz minket.Faluban is megnéznek minket mikor délutáni műszak után lerak minket a busz és egy csomó melós ruhában lévő alak megy mindenfelé.

Kelet-Magyarországon van a falu,10 év gyári melós élet kellett hogy egy ház hitel önerejét összespóroljam,de ez is egy régi parasztház, fel kéne újítani de arra míg fizetem a hitelt 30 évig nem lesz pénzem.

Biciklim van, faluban mindent eltudok intézni így, melóba nem kocsi, busz van.

Sportos vagyok,fekvőtámaszokat szoktam csinálni, nem fehérjézek, mert az lehet káros és később nem lehetne gyerekem.

Tudom akik CSOK-ra vesznek házat, azoknak könnyebb,nagyobb házat tudnak venni, de nekem erre futotta.

30 éves vagyok, sportos testalkat, csillogó kék szem, ami sok lánynak tetszik.De mégsem alakul semmi a lányokkal.

Két oldalra regisztráltam húsvétkor, de azóta semmi.

Mennyi esélyem lesz normális nőt találni, aki ideköltözne, és élhetnénk együtt?


2021. ápr. 11. 13:54
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
43%
Nem akarok letörni a lelkesedésed, de nagyon kevés. Persze ez attol függ, milyen elvárásaid vannak kulsoleg. A tanult, csinos, dolgozó, nem problémás, értékesebb Nők többsége szeretne gyereket, és erre nem igazán lehet családi életet alapozni.
2021. ápr. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:

Erre miért nem lehet alapozni?

Van családi ház kerttel.

Dolgozni járok, hitelt fizetem.

Sportolok.

Nincs autóm így nem kell fölöslegesen pénzt kidobnom tankolásra,biztosításra.

Vagy mi ezekkel a gond, női szemmel?

2021. ápr. 11. 14:48
 3/23 anonim ***** válasza:
68%
Nincs autód! Az alap ma már. Egy gyerekhez végképp
2021. ápr. 11. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
57%
A sportolás, hogy jön ide?
2021. ápr. 11. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

Nem vagyok elhanyagolt.De nem fehérjézek, tisztán edzek.

Nem iszok,nem dohányzok.

Azért ez rengeteg lovét jelent megspórolva, sok ember kiadja rá a pénzt és csodálkozik hogy nem tud mit enni.

2021. ápr. 11. 14:54
 6/23 anonim ***** válasza:
56%
Maximum, 10/2-3as Nőre van esélyed.
2021. ápr. 11. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

Azért ez elég gáz lenne.

Saját házat is tudtam venni.

Akkor milyen férfit keresnek ezek a nők a társkeresőkön?

2021. ápr. 11. 15:41
 8/23 anonim ***** válasza:
6%

Nem a tiéd a ház, hanem a banké! Ezért nem tudsz egy nőre sem költeni! Pedig őket hozni-vinni kell(ezért kell a kocsi), élményt/kaját fizetni nekik. Nem olyan mint a melós busz!


És magadra is kell áldozni hogy kinézzél valahogy(ruha, fehérje! vitaminok)!


Te nagyon el vagy tájolva!

2021. ápr. 11. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
54%

#7

Sikeres, jól kereső, megbizható, csaladcentrikus, lehet rá csáladi eletet alapozni.

2021. ápr. 11. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
68%
Az ottani faluból tudsz válogatni vagy a környék falukból. Persze, ha a lány nem akar elmenni nagyvárosba. Ma olyan trend van, hogy majdnem minden lány főiskolát akar végezni. Ezek közül 10-15% érettségi után külföldi egyetemre megy, most volt az index.hu-n. A cél sok embernek külföld, legalábbis a fiatal korosztálynak. Úgy látom a huszonévesek csücsörítgetnek, instáznak. A falun csak a sarki plébánosnak tudnak bájologni, csücsöríteni a csirkéknek, disznóknak. Egy szebb lánynak ez életcél-e, gondold át.
2021. ápr. 11. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!