Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők, miért csodálkoztok, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, miért csodálkoztok, hogy neten nem találtok értelmes férfit, amikor így álltok hozzá?

Figyelt kérdés

Akinek nem inge, nem kell trollkodni, lehet más kérdésekre is válaszolni.


Arról a jelenségről van szó, hogy miért nem lehet egyből találkozni, amikor úgyis minden személyesen derül ki? Mintha sok nő fejében valami beteg dolog élne, az utcán naponta elhaladnak több száz, néha több ezer ember mellett, idegenek mellé leülnek a tömegközlekedésen, megállókban, várótermekben, de mégis egy olyan embertől félnek, akiről ennél jóval többet tudnak.


Ha kérdésük van a találkozó előtt, akkor azt meg tegyék fel. Mi értelme ennek a több napos, esetenként több hetes írogatásnak és a folyamatos kifogásgyártásnak?


Értem én, hogy van, aki dúskál a pasikban és nem győzi beszorítani a naptárába a munka meg a többi teendő mellé az egyes randikat és pénzfeldobással dönti el, hogy kivel menjen el, az ilyeneket nem is sajnálom, ha hasonszőrű Dugó Janikkal akadnak össze.


Én most a normális nőkről beszélek, mert azért hiszek benne, hogy ha ritka is, de azért akad ilyen is. Aki nem egónövelésre meg unaloműzésre használja ezeket, hanem tényleg szándékában áll ismerkedni.


És azt látom, hogy sokszor még a tényleg nagyon sötét, 40-es, pocakos, igénytelen Torrente formáknak is összejön néha valaki (jó, olyan is, amilyen), pusztán azért, mert szorgalmasan elküldik sokezer nőnek a farkukat meg 3 mondat után már masztis videóchatet követelnek és előbb-utóbb fog akadni olyan nő, aki hasonlóan perverz.


Én meg, aki nem az interneten élem az életemet és az online kommunikációt is maximum munka céljából használom és a telefont sem nyomogatom, mikor személyesen találkozom akárkivel, de leginkább amúgy is ritkán, én valahogy ki vagyok rekesztve.


Ezt nem értem, mert a több vasat tűzben tartó nők valóban gondolhatják úgy logikusan, hogy ha nem írok órákig, pláne napokig, akkor biztos valami van a háttérben, ha meg prüttyögök egész nap, akkor egyből épül már a bizalom, közben meg igazából semmit sem bizonyít. Nem egy ismerősöm van, aki párkapcsolatban él és simán van ideje naponta 15-20 alkalommal ráírni a társkeresős csajokra/pasikra, olyan is, akinek 3! okostelefonja van meg olyan munkaköre, ahol egész nap tud társkeresőzni.


Tényleg ennyire kiment a divatból a gerinc? Tényleg párhuzamosítanom kellene a folyamatokat, hogy a nagy számok törvénye alapján beessen valaki és csak azzal foglalkozni, hogy egyszerre minél több nőt szóval tartsak, amíg valaki hajlandó egy személyes találkozóra és akkor offolni a többit? Esetleg valami kamu dumát benyomni nekik, ha a személyes mégse jönne össze?



2021. ápr. 12. 08:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
96%

Aki átmegy a szűrőimen (tetszik kulsore, kozel lakik, ertelmes, stb)azokkal en azonnal találkozom.


Akkor húzom csak az ismerkedést el, ha bizonytalan vagyok még a srácban hogy kell vagy nem. Olyankor több kört le kell vele futtatnom.

2021. ápr. 12. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
95%
*hogy eldontsem akarok e vele találkozni
2021. ápr. 12. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
96%
Akik hamar találkoznak és történik valami baj, azokról meg kárörvendően beszélnek a pasik, hogy na tessék, kellett neki netről találkozni idegennel, megérdemli.
2021. ápr. 12. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
78%

Kb 6 napig minden nap beszéltem egy sráccal valamennyit. Volt, mikor csak 2 sort, máskor 4 órán át.


Nem volt rossz társaság, megtudtam róla pár dolgot, de nem fogott meg, nem izgulok, hogy beszéljek vele, nem várom, csak egyszerűen ott volt, mikor beszélgetni akartam.. annyira nem érdekel, hogy a fáradtságot vegyem egy találkozásra..


Van ilyen. Nem tudhatom mennyit van a neten, lehet csak miattam, lehet nem, de nem igazán érdekel.. ha lelkesebb is irányomba, az nem jelenti azt, hogy nekem is annak kell lennem, vagy én is az leszek. Hízelegni hízeleg persze, de semmit sem jelent.


Én már csak azzal találkozom, akivel úgy érzem kapcsolat is menne, mert megvan a hullámhossz, flörtöl, ilyenek, akinél úgy érzem különlegesnek tart, én is beindítottam benne valamit, nem csak ő bennem. Igen, ilyet lehet neten is átélni, arc nélkül is, mielőtt valaki azzal jönne, hogy csak a helyeseknél van.


Az udvarias csevegés neten nem fog sikert hozni, csak élőben. Neten kell, hogy látszódjon a személyiséged nőknél és férfiaknál is.

2021. ápr. 12. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
98%

Én nem azért nem találkozom egy férfival több napos, de inkább egy hetes chatelés előtt, mert félnék bárkitől is. Egész egyszerűen kiderül, hogy vannak-e közös témáink, vannak-e úgy ámblokk közös dolgaink, van-e egyáltalán értelme találkozni. Rengetegszer volt olyan, hogy a férfiú egyből találkozni akart, mondtam, hogy beszélgessünk egy kicsit előtte, aztán kiderült, hogy baromira nem is tudunk miről, mert egyáltalán nem ugyanazok a dolgok érdekelnek. Nem szeretnék végigülni egy vadidegennel egy kínos randit, ahol mindketten nézzük a falat csendben, köszi.


Ismétlem, nem félek, de azért olyan esetek is, hogy kiderült a "nagyon kedves nagyon jófej srácnak tartom magam :)" pasikról, hogy baromira se nem kedvesek, se nem jófejek. Többen elég agresszívek is voltak.


"ha nem írok órákig, pláne napokig" A másik ember felé sem böfögsz napokig, és csodálkozol, ha beoffolnak, és inkább mással találkoznak? Normális vagy?


" 3 mondat után már masztis videóchatet követelnek és előbb-utóbb fog akadni olyan nő, aki hasonlóan perverz." "Tényleg ennyire kiment a divatból a gerinc? "


Na, akkor most elmondom, hogy te vagy az élő példa rá, hogy miért kell 1 hétig beszélni a pasival élő találkozó előtt.

2021. ápr. 12. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
67%

Azzal vacakolok sokat, akivel kapcsolatban kétségeim vannak.


Akivel nincsenek, azzal gyorsan találkozom is.


N

2021. ápr. 12. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
86%
azokat a nőket, akik meg hamar találkoznak, netalán nem várnak hónapokig a szexszel sem, leri.bancozzátok, lekurvázzátok gond nélkül. Lehet gondolkodni, miért is vesznek vissza annyira az elánból a nők. Vedd úgy, hogy minden potenciális találkozó potenciális esély arra hogy kurvának titulálj egy nőt.
2021. ápr. 12. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
93%
Férfiként mondom, hogy valószínűleg azért nem találkoznak veled, mert nem tetszel nekik. De azért beszélnek, mert nem akarnak megbántani. Nincs ebben semmi szégyen, mindannyian voltunk már ilyen helyzetben...
2021. ápr. 12. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
94%

#8, még azért sem, mert egy nagyarcú fsz, okoskodik, és mást hibáztat, mert egy szerencsétlen bénaság.

Valami anyuka kiskedvence lehet, aki kapta töményen a feltétel nélküli buksisimit, most meg hadilábon áll az élettel. Tipikus....

2021. ápr. 12. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
88%
Eleve nem ismerkedem neten... De amúgy kéretlenül egy idegennel kettesben meg biztosan nem találkozom.
2021. ápr. 12. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!