Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek mi a jobb ghosting...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi a jobb ghostingolni valakit vagy megmondani, hogy túl buta?

Figyelt kérdés

Elkezdtem ismerkedni valakivel, de úgy érzem nagyon nem vagyunk egy szinten. Sokszor nem érti amit mondok, és nagyon gyerekes. Nem szeretném megbántani. Ha elmondom amit gondolok biztos megbántaná. Legalábbis eddig így tapasztaltam, meg sokszor még elkezdtek velem veszekedni, hogy mekkora p*csa vagyok.

Mi ilyenkor a jó döntés?



2021. ápr. 12. 19:06
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
90%
Férfi oldalról nézve kedves gesztus ha próbálod megértetni vele hogy te nem szeretnél vele többet mint barátság,nekem jól esik ha egy nő méltat annyira hogy normális keretek között hozza a tudomásomra hogy köztünk nem lehet több mint barátság, én elmondom miért tetszik és mik azok a dolgok amik megfogtak benne,amitől belezúgtam ,az extra jól esik ha erre illedelmes érvel hogy neki miért nem jövök be és hogy mégis mi az amit esetleg rosszul csináltam,ugyanis ezzel sokat tanulhatok önmagamról és ezzel el is szállt a rózsaszínű köd,ezzel együtt már el tudom engedni a gondolatot hogy egy párt alkothatunk,nekem legalábbis így van. De volt már olyan is hogy szinte csak átvitt értelemben hozta a tudomásomra a hölgy hogy nem szeretne tőlem többet ,és érdekes hogy azt is értettem és nem nyomultam tovább,ennyire buták a mai fiúk vagy csak itt lehet olvasni ezernyi hasonló esetet ahol a srácot nem lehet levakarni sem? Nem vagyok egy Adonisz és csak egy egyszerű hegesztő szakmunkás vagyok de azért szerintem ez alap.35f
2021. ápr. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
70%

Miert nem eleg az hogy szerintem nem illünk össze es ennyi?

Mast képzelek el kapcsolatra es kesz.

Sok sikert.pont.


Nem kell a masikat bírálni.

2021. ápr. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
3%
ghostingolni" Vagy te vagy a buta nem mert tudsz magyarul.. Én csak hidden masturbatedezni szoktam a nőket !
2021. ápr. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
0%
gosztingolj át a falon te jasper !
2021. ápr. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
21%

De miért kedvesen próbáltad elmagyarázni annak aki lehülyep_csáz?

Akkor válaszoltam volna, hogy ez egy sokéves kapcsolatba se fér bele, nemhogy az ismerkedésbe.


Írd meg neki, hogy semmi jövőt nem.latsz ebben a dologban, aztán várd meg, hogy válaszolhasson, de azután mindenképpen tiltsd le rögtön.

2021. ápr. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
33%
A ghosting rendkívül unintelligens dolog, mondd meg kerek perec a lánynak, hogy nem vagytok egy szellemi szinten (persze finoman, amennyire ez lehetséges).
2021. ápr. 13. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Én vagyok a lány.
2021. ápr. 13. 10:21
 18/18 anonim ***** válasza:
Attól még a másik fél is lehet lány. Amúgy teljesen lényegtelen a felek neme, a helyzet számít.
2021. ápr. 13. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!