Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ilyen fontos a pénz a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen fontos a pénz a nőknek?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 13. 17:13
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
99%
Szerintem mindenkinek fontos, ma is azért cserébe kaptam kaját a boltban, és amiatt meleg a radiátor.
2021. ápr. 13. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
98%
Miért, téged eltart valaki?
2021. ápr. 13. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
98%
Egy bizonyos mértékig mindenkinek fontos, ha nő ha férfi az illető.
2021. ápr. 13. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
98%
Valamennyire mindenkinek az, mivel tudtommal nem puszira adják a kenyeret a boltban.
2021. ápr. 13. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
93%
A kulcsszavakat elnézve lehet megint a bombanős az...:D
2021. ápr. 13. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
86%
Biztonságot, stabilitást, nyugalmat nyújt számukra, a mérték már másik beszélgetés. 😂
2021. ápr. 13. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:
85%
A világ javait főként férfiak birtokolják, tehát a kérdés kb egy sóhaj szélben.
2021. ápr. 13. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:
98%
Nekem azért, mert nem egy törzsi közösségben élek, ahol terményeket csereberélünk az életben maradáshoz, és hiába vagyok viszonylag edzett és egészséges, a mi klímánkon szerintem nehezen húznám ki a teleket valahol a természetben.
2021. ápr. 13. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
1%

Mert hogy nézne már ki, hogy "Jucika a kolléganő Svájcban síelt, én meg nézzem a netflixet"?

Tisztelet a nagyon kevés kivételnek, sajnos igen sok nő működik így. DE nem mind.

2021. ápr. 13. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:
70%

Mert szeretem, hogy a gyerekem jó oktatasban reszelsülhet, hogy a hamarosan születendő kislanyomat magán korházban hoztam vilagra, ahol nem kell a fekete vésszel egy kórteremben lennem+nem halok meg az orvos es/vagy a hozzáertés hiánya miatt, mert szeretek szép házban lakni, szeretek minőségi eteleket enni, szeretem az egzotikus országokat, szép utazasokat, évente többször, szeretem, hogy biztonságban elhetek.

31N

2021. ápr. 13. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!