Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Régen is a lányok,nők szereplé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Régen is a lányok,nők szereplése,sztárolása volt a cél a társkereső oldalaknak?

Figyelt kérdés
értem ez alatt hogy csak a nők kapnak lájkot,csak nekik írnak,a férfiaknak max annyit:a ku..a a..dat,egy arckép kirakása miatt....
2021. ápr. 13. 17:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%
Nem régen is szexpartnerkeresőnek használták.
2021. ápr. 13. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
szexpartner kereső?inkább lájkgyűjtő,kellenek a rajongók instára,tiktokra
2021. ápr. 13. 18:01
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Régen gyertyával világítottak és nem voltak digitális eszközök.
2021. ápr. 13. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Lájkolni szerintem a férfiaknak is szoktak, ez nem függ össze. Sokak fejében még mindig az a kép él, hogy a férfiaknak kell kezdeményezni, ezért nem ír egy lány sem magától.
2021. ápr. 13. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
ja,amikor kezdeményezni kell,akkor ezer éves hagyományt fújnak,de ha másról van szó,akkor jön a szöveg hogy nem 1900 van
2021. ápr. 13. 18:12
 6/11 A kérdező kommentje:
nem tudom,engem még nem lájkoltak
2021. ápr. 13. 18:13
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Én sosem használtam társkeresőket, de egy kivétellel (és annak sem lett jó vége) az összes párom én néztem ki magamnak, én kezdeményeztem az ismerkedést.
2021. ápr. 13. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Az egyetlen internetes felület ahol bárt találtam már az gyk, mondjuk nem ilyen célzattal jöttem ide, de kifejezett ismerkedős oldalon nem voltam, de életbe sose tudhatod hol futsz szimpatikus emberbe, lehet olnline játék, akár gyakori, akár munkahely, akár az erdő közepén.
2021. ápr. 13. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

olyan erdekes, akkor azok a ferfiak nem leteznek, akiket en belajkolok es akiknek hosszu, tartalmas uzeneteket irok?


ha teged senki sem lajkol, valoszinu, hogy ocsmany vagy es/vagy buta, ezen az idetlen nogyulolo kerdeseid nem valtoztatnak. pont a hozzad hasonlok sztaroljak egyebkent allo f asszal az ilyen 18 eves kis tinilanyokat, ha meg nem reagalnak a szanalmas uzeneteidre, akkor szidod oket, de ha visszairnanak, gatyadba elveznel es lazan vegiglajkolbad az egesz instajukat egy kis punci remenyeben.

2021. ápr. 13. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
1900ban nem volt internet.
2021. ápr. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!