Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Létezhet olyan, h egy nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezhet olyan, h egy nő visszautasítja az első kezdeményezésem, ha nem voltam neki szimpatikus, de később ő próbálkozik be nálam?

Figyelt kérdés

Eléggé drasztikusan indult a mi ismerkedésünk, mondhatni sokszor túlzásokba estem szexuális utalások terén. Utólag visszagondolva magamra, sokszor ténylegesen már-már zavarba hozóan okozhattam neki kellemetlen pillanatokat azzal, h a szexuális vonzalmam fejeztem ki nyíltan felé.


Ő azt mondta, h barátként tud tekinteni rám és ne képzeljek bele többet a közöttünk alakuló dolgokba. Rosszul esett, de megértettem és elfogadtam. Mindezek ellenére tovább tartottam vele a kapcsolatot mint barát, mert értékes személyiségnek tartom. Azóta sokat beszélgetünk mindenféle más témákról és én se éreztettem vele, h haragudnék rá, mert elutasított és nem is utalgatok semmilyen szex témára.


Az utóbbi hetekben viszont egyre gyakrabban keres, az utolsó találkozásunkkor, ami pénteken történt 1-2 mondatban utalt rá, h korábban a szexről is beszélgettünk és tetszett neki, de én csak elmosolyogtam magam rajta és nem görgettem tovább a téma felhozatalát, hiszen csak a barátja vagyok, vagyis egy férfi, aki leminősült a barátzónába a szemében.


Úgy gondolom, h engem egyszer visszautasítanak, az nem ideiglenes döntés, hanem egy örök érvényű állapot, amit nem szabad megbolygatni. Ő nem tartott engem vonzónak hónapokkal ezelőtt, ezt elfogadtam tőle és ebből kiindulva akkor úgy feltételezem róla, h most sem vagyok neki az. Vonzalom nem alakulhat ki olyan ember iránt, aki hónapokkal azelőtt taszító volt.


Úgy érzem, h pár hónapja taszító volt a viselkedésem vele szemben, ezáltal kialakult rólam benne egy negatív kép és ebben én nem hiszek, h ez pozitív irányba bármikor megváltozhat.


Mit gondoltok erről??



2021. ápr. 13. 19:46
 1/6 anonim ***** válasza:
54%
Hogy szerintem de.
2021. ápr. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

"1-2 mondatban utalt rá, h korábban a szexről is beszélgettünk és tetszett neki, de én csak elmosolyogtam magam rajta..."


... Hogy mégis csak beérik a vetés.


Nem kell ezt túlragozni ;)

2021. ápr. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
"Úgy gondolom, h engem egyszer visszautasítanak, az nem ideiglenes döntés, hanem egy örök érvényű állapot, amit nem szabad megbolygatni." Ez nem mindenkinél van ám így 😀 Vannak hangulatemberek is, vagy olyanok, akiknek az érzelmeik gyakrabban változnak, így teljesen el tudom képzelni, hogy akkor nem érdekelted a lányt, de most igen.
2021. ápr. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
77%

Ami logikusabb: annyira túltoltad a nyomulást, hogy az nem tetszett neki. Mivel most kapott időt és teret, hogy megismerjen valójában, ez már tetszik neki.

Én pl. ezért szeretek eleve ismerettségi körből választani, mert nincs ott a nemek közötti feszkó. Szép lassan megismerhetem, hogy milyen ember valójában, amikor nem a szépet teszi. Ha ez az énje tetszik, akkor ébred bennem is vonzalom a másik iránt.

2021. ápr. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
14%
Az akkori felhozatalában nem voltál a legtutibb de most h lemorzsolták a csajt hirtelen jó vagy te is
2021. ápr. 13. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
76%

Elképzelhetö.Mondjuk én semmiféle barátzónát nem vállalok be soha.Es nem is fogok.Azonban ha már îgy alakult köztetek ,akkor te továbbra is tartsd magad ehhez.Ha valamit akar,akkor majd tesz lépéseket feléd.Te csak hagyd, ne kezdeményez.

Lássa hogy van tartásod,és nem akaszthat le a fogasról,amikor éppen olyan kedve van.

2021. ápr. 14. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!