Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egész életemben olyan nőket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egész életemben olyan nőket láttam magam körül, akik pénzéhesek és célirányosan helyezkednek. Ez nem jó így. Ti hogy vagytok ezzel?

Figyelt kérdés

Arra gondoltam, hogy mivel a szex is fontos lenne már végre, ha kapcsolat nincs is, akkor legalább az megtörténjen. Ehhez kell például pár száz ezer forint és akkor lehet találni egy jó testi adottságú nőt. Mert ez a rosszlányok oldal egy nagy kamu. Rengetegen csalnak a képekkel, 20-25 ezer forintból nem lehet odaadó, szórakoztató nőt találni 1 órára. Önimádó, korlátozó, hisztigépeket maximum, akik diktálnak és keretek közé szorítják azt, aki szeretné kiélni magát.


Aki nőnek született, az igazán megérthetné a férfi oldalt.

Van hogy ezt elfogadják és megértik de az nem 20 ezer forintnál kezdődik tapasztalat szerint. Hiába van sok nő a társadalomban, inkább vannak egyedül, ha nincs pénzes fószer, minthogy odaadják magukat valakinek.

Ez gáz, mert ők amúgy válogathatnak, de a férfi oldalnak semmi nem jut, ha nem táltosodik meg anyagilag.


Meg amennyit itt a magyar nők ártottak a férfiaknak, legszívesebben, egy külföldi nővel lennék én szivem szerint. Mert az tudja hogy kell viselkedni egy emberrel szemben. Nem búval néz, hanem kedveskedik, játsza magát és rádolgozik arra, hogy a másiknak öröme legyen. Nem magát, hanem a másik felét nézi. Ez hiányzik itthon a nőkböl, ha egyáltalán lefekszenek. Mert egyébként azon felül is iszonyatosan nehéz esetek és problémásak.



#szex, nők, pénz, férfiak
2021. ápr. 13. 20:11
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim ***** válasza:
88%
Csak te vagy így ezzel, bombanős...
2021. ápr. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 anonim ***** válasza:
83%
Új fajta társaságot kell keresned.
2021. ápr. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/53 anonim ***** válasza:
82%

Ja! Milyen mmár, hogy a Nők csak azzal szexelnek, akivel szeretnének, és nem azzal, aki arra utasítja őket.

Igen, én is inkább vagyok egyedül, mint egy olyan csóró, lúzer, semmit el nem ért incel hülyegyerekkel

2021. ápr. 13. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/53 A kérdező kommentje:
Legyél egyedül, aztán teremtsd meg magadnak, amit szeretnél. Ne másokon élősködve emelkedj fel a tested miatt. Ezt a legkönnyebb. A hozzád hasonló nők felfogása miatt tartunk itt.
2021. ápr. 13. 20:24
 5/53 anonim ***** válasza:
87%
Semmi nem akadályoz meg abban, hogy külföldi barátnőd legyen. Nekem is külföldi barátom van. Mondjuk nevetségesen túlidealizálod őket.
2021. ápr. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/53 anonim ***** válasza:
87%
De miért nem keresel külföldi barátnőt?
2021. ápr. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/53 anonim ***** válasza:
72%
Részvétem, nehéz lehetett úgy felnőni, hogy az anyukád mindig más férfit fogadott. Az a legrosszabb amikor hazaviszi a kuncsaftjait és te ezr mind láttod. De ugye téged nem bántot egyik sem?
2021. ápr. 13. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/53 anonim ***** válasza:
84%

Pont ez a lényeg te kretén! Hogy mi nők megteremtjük magunknak márm ezert vagy kiakadva. Mert már nem kell férfi ahhoz, hogy lakasunk autonk legyen.

... aztán majd ÉN eldöntöm, hogy kivel fekszem le és kivel nem!


"A hozzád hasonlo Nők felfogasa miatt tartunk itt"

- Hol? Hogy a Nők maguk rendelkeznek az életük és testük felett!?

Szerintem is felhaboritó

2021. ápr. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/53 A kérdező kommentje:
Hátha mindent megtudtok magatoknak teremteni, akkor miért a pénz alapján választotok? :) Vicc az egész. Ha ennyire talpraesettek vagytok, akkor eltudnátok képzelni egy kapcsolatot az anyagiak férfioldali istápolása nélkül is.
2021. ápr. 13. 20:46
 10/53 anonim ***** válasza:
86%
Tessék lejjebb adni a testi adottságokra tartott igényeket és túlsúlyos nőkkel is ismerkedj.
2021. ápr. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!