Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egész életemben olyan nőket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egész életemben olyan nőket láttam magam körül, akik pénzéhesek és célirányosan helyezkednek. Ez nem jó így. Ti hogy vagytok ezzel?

Figyelt kérdés

Arra gondoltam, hogy mivel a szex is fontos lenne már végre, ha kapcsolat nincs is, akkor legalább az megtörténjen. Ehhez kell például pár száz ezer forint és akkor lehet találni egy jó testi adottságú nőt. Mert ez a rosszlányok oldal egy nagy kamu. Rengetegen csalnak a képekkel, 20-25 ezer forintból nem lehet odaadó, szórakoztató nőt találni 1 órára. Önimádó, korlátozó, hisztigépeket maximum, akik diktálnak és keretek közé szorítják azt, aki szeretné kiélni magát.


Aki nőnek született, az igazán megérthetné a férfi oldalt.

Van hogy ezt elfogadják és megértik de az nem 20 ezer forintnál kezdődik tapasztalat szerint. Hiába van sok nő a társadalomban, inkább vannak egyedül, ha nincs pénzes fószer, minthogy odaadják magukat valakinek.

Ez gáz, mert ők amúgy válogathatnak, de a férfi oldalnak semmi nem jut, ha nem táltosodik meg anyagilag.


Meg amennyit itt a magyar nők ártottak a férfiaknak, legszívesebben, egy külföldi nővel lennék én szivem szerint. Mert az tudja hogy kell viselkedni egy emberrel szemben. Nem búval néz, hanem kedveskedik, játsza magát és rádolgozik arra, hogy a másiknak öröme legyen. Nem magát, hanem a másik felét nézi. Ez hiányzik itthon a nőkböl, ha egyáltalán lefekszenek. Mert egyébként azon felül is iszonyatosan nehéz esetek és problémásak.



#szex, nők, pénz, férfiak
2021. ápr. 13. 20:11
1 2 3 4 5 6
 11/53 A kérdező kommentje:

Azért mert a testi adottságban teljes nők a pénzt keresik és beképzeltek?

Bocsánat?!

2021. ápr. 13. 20:48
 12/53 anonim ***** válasza:
81%

#9

Én például sokat utazok és hozzám nem illene olyan, aki ezt nem engedheti meg magának, mert miatta nem fogok lemondani semmiről, úgy meg nem lenne értelme a kapcsolatnak, ha a legnagyobb élmények nem közösek.

(#5)

2021. ápr. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/53 A kérdező kommentje:
Te rád senki nem kiváncsi, már nem először hozod fel ezt.
2021. ápr. 13. 20:51
 14/53 anonim ***** válasza:
82%

#13

Ugyanez rólad is elmondható. :D

(#5, #12)

2021. ápr. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/53 anonim ***** válasza:
86%

"egy külföldi nővel lennék én szivem szerint"


Ez jó ötlet. Milyen idegen nyelvet / nyelveket beszélsz? Tudsz olyan szinten kommunikálni valamelyiken, ami elég egy párkapcsolathoz?

2021. ápr. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/53 anonim ***** válasza:
68%

#9

Mert a tudomány mai állása szerint a Nők mennek el szülni...és abban az időben, amig a Nő otthon van a picivel a férfinek képesnek kell lennie eltartania a családot. Márpedig, ha én megkeresek netto 40p ezret, a férfinek minim a dupplaját kell. Ha nincs ilyen férfi nem baj, akkor maradok egyedül, de nem áldozom fel magamat, az életemet azert, hogy egy hozzád hasonló incelt szolgáljak nélkülözesben.

2021. ápr. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/53 anonim ***** válasza:
72%
netto 400ezret*
2021. ápr. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/53 A kérdező kommentje:
16: Nagy arc az van, de semmi több. A normális nők pedig már foglaltak.
2021. ápr. 13. 21:01
 19/53 anonim ***** válasza:
92%
Egy kapcsolatomban sem várták el, hogy legyen pénzem és fizessek mindent, és szex is volt, de még népszerű ember sem vagyok, barátom is alig van, sőt még ki se vagyok gyúrva.
2021. ápr. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/53 A kérdező kommentje:
van ilyen eset, de normális nőt találni , aki szép is, arra annyi az esély mint a lottónyereményre. Ezt pedig mindenki tudja.
2021. ápr. 13. 21:08
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!