Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egész életemben olyan nőket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egész életemben olyan nőket láttam magam körül, akik pénzéhesek és célirányosan helyezkednek. Ez nem jó így. Ti hogy vagytok ezzel?

Figyelt kérdés

Arra gondoltam, hogy mivel a szex is fontos lenne már végre, ha kapcsolat nincs is, akkor legalább az megtörténjen. Ehhez kell például pár száz ezer forint és akkor lehet találni egy jó testi adottságú nőt. Mert ez a rosszlányok oldal egy nagy kamu. Rengetegen csalnak a képekkel, 20-25 ezer forintból nem lehet odaadó, szórakoztató nőt találni 1 órára. Önimádó, korlátozó, hisztigépeket maximum, akik diktálnak és keretek közé szorítják azt, aki szeretné kiélni magát.


Aki nőnek született, az igazán megérthetné a férfi oldalt.

Van hogy ezt elfogadják és megértik de az nem 20 ezer forintnál kezdődik tapasztalat szerint. Hiába van sok nő a társadalomban, inkább vannak egyedül, ha nincs pénzes fószer, minthogy odaadják magukat valakinek.

Ez gáz, mert ők amúgy válogathatnak, de a férfi oldalnak semmi nem jut, ha nem táltosodik meg anyagilag.


Meg amennyit itt a magyar nők ártottak a férfiaknak, legszívesebben, egy külföldi nővel lennék én szivem szerint. Mert az tudja hogy kell viselkedni egy emberrel szemben. Nem búval néz, hanem kedveskedik, játsza magát és rádolgozik arra, hogy a másiknak öröme legyen. Nem magát, hanem a másik felét nézi. Ez hiányzik itthon a nőkböl, ha egyáltalán lefekszenek. Mert egyébként azon felül is iszonyatosan nehéz esetek és problémásak.



#szex, nők, pénz, férfiak
2021. ápr. 13. 20:11
1 2 3 4 5 6
 41/53 anonim ***** válasza:
86%

"Kár hogy a szép nők között, csak belsőleg romlott emberek vannak."


Akkor most végül is baj, hogy nem ismerkednek veled, vagy nem baj?

2021. ápr. 13. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/53 anonim ***** válasza:
81%
41. Inkább bólogassunk.
2021. ápr. 13. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/53 anonim ***** válasza:
84%

"Önimádó, korlátozó, hisztigépeket maximum, akik diktálnak és keretek közé szorítják azt, aki szeretné kiélni magát."


Mert mit szeretnél csinálni a Nővel? Korbáccsal félholtra verni, szétalázni? Valami ilyesmire gondolol nálad...

2021. ápr. 13. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/53 A kérdező kommentje:
Semmi ilyesmit nem csinálnék. Csak azt akarnám, hogy odaadó legyen és hogy bizonyos keretek között lehessek durva is. Miközben ő engedékeny és nekem akar jót ezáltal.
2021. ápr. 13. 22:14
 45/53 anonim ***** válasza:
100%
Továbbra se értem, hogyha a szép nők rosszak, miért nem keresel egy átlagot vagy csúnyát.
2021. ápr. 13. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/53 anonim ***** válasza:
100%
Szóval a nő vesse alá magát neked a semmiért? Csodás ajánlat, vajon miért ne csap le rád senki?
2021. ápr. 13. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/53 anonim ***** válasza:
86%

"Csak azt akarnám, hogy odaadó legyen ..."


És ezt egy belsőleg romlott nőtől szeretnéd, vagy egy nem szép nőtől?

2021. ápr. 13. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/53 anonim ***** válasza:
83%
Már tudjuk mit vársz el egy nőtől. De te mit tudsz cserébe nyújtani egy nőnek?
2021. ápr. 13. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/53 anonim ***** válasza:
56%
Csatlakozz a Hit Gyülekezetéhez, ott ha ügyes vagy kapsz majd.
2021. ápr. 13. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/53 anonim ***** válasza:
66%

"Bizonyos keretek kozott durva!"

Mi Nők gyengédségre vágyunk, (én is)......nem durvaságra! Ha ilyen Nőt akarsz, akkor prostit akarsz - fizesd meg!

Szivesen!


Üdv,

egy csinos Nő, aki nem all le csoró luzer pasival

2021. ápr. 13. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!