Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A férfiak miért nem fogadják...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak miért nem fogadják el, hogy a nemek között egyenlőség van a párkapcsolatok világában is?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy Tinderem matchelni könnyebb nőként, viszont a férfiak ugyanúgy szűrik a nőket. A különbség csak annyi, hogy míg a nők profilkép alapján szűrnek, a férfiak a való életben a randikon csinálják ugyanezt. Egyébként is a Tinder meg az instagramm nem a valódi élet. A hosszú távú párkapcsolat az ÉLET -ben alakul ki.


Azért is fontos a témáról beszélni, mert olyan mintha ezen az oldalon is egyre több lenne az antifeminista kommentelő.



2021. ápr. 13. 23:37
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
22%
Ez is a feminizmus miatt van. Régen minden jobb volt...
2021. ápr. 13. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
14%
Nézd, amíg a csaj lecummant, borotválja a lábát, kitakarít és legalább rendelni képes valami moslékot, addig tőlem úgy feministáskodik, ahogy akar.
2021. ápr. 13. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:

#1: Miért lenne jobb? A feminizmus jobb a nőknek is, meg a férfiaknak is. Egyrészt az egyenlőbb otthon boldogabb otthon, másrészt a férfiaktól ma már nem várják el a nők azt a maszkulinitást, amit régen még elvártak volna. A helyzet az, hlgy a legtöbb férfiben vannak férfias meg nőies vonások is. Utóbbit eddig el kellett nyomniuk még most már nem kell.


#2: Na ez a gond. Nem tudom, hogy mostanában több lett -e a hímsoviniszta, vagy csak eddig nem jöttek fel az internetre, mivel a patriarchátus miatt nem volt erre szükség?

2021. ápr. 13. 23:47
 4/25 anonim ***** válasza:
27%

Most amúgy mivan? Most, hogy jött ide a tinder, az “ egyenlőség van a párkapcsolatok világában is“ kérdéshez?

Mert a tinder erről szól, kép alapján válogattunk, (és egyébként én mint férfi, szintén kép alapján válogatok) szóval most mit akartál ezzel a kérdéssel elérni?


“ férfiaktól ma már nem várják el a nők azt a maszkulinitást” de elvárják


Egyébként mért jó nekünk férfiaknak a feminizmus?

2021. ápr. 14. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
29%

1. Igen, a férfiak is szűrnek. Tudod, mi sem vagyunk állatok, hogy "mindegy csak lyuk legyen"


2. Mindenki szűr a profilkép alapján IS és a randin IS.


3. nem mindenki hosszútávú kapcsolatban utazik


4. Nem egyenlő a nő a férfivel. Szerencsére. Nem lennék képes egy velem egyenlő emberrel (férfi) dugni

2021. ápr. 14. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
62%

Megint egy nő, aki csodálkozik, hogy ha csak a felső 20%-ot húzza jobbra és abból választ olyan példányt, aki még értelmesen is tud kommunikálni, akkor ez a férfi bizony válogatni fog, hiszen nem csak egy nő áll nála sorba.


Egyébként meg mindenki válogat, csak neked nőként szintén nem mindegy, hogy azért nem kellesz, mert 20 kilóval több vagy, mint a fotókon (aminek a hatására le tudsz fogyni vagy célzottan ducikedvelőt keresni), vagy gyereked van (aminek a hatására kiírhatod ezt az állapotodat), esetleg aszexuális/frigid vagy (amit kiírva talán jobban találsz hozzád illőt, akinek nem a szex körül forog az élet).


Vagy éppen semmi baj nincs veled és magad sem érted, hogy miért seggfej veled az alfahím, mert nyíltan a legritkább esetben fogja bevallani, hogy nem akar nőt az életébe, maximum olyan, aki ingyen prostiként az ő igényeit szolgálja. Helyette mond valami más indokot, vagy még arra sem méltat.


Nincs amúgy ezzel semmi baj, átérzem a nők helyzetét. Aki nekem nem tetszik, azzal én sem tudnék együtt lenni, lehet bármennyire kedves és belsőleg optimális.


Csak hát akkor ne panaszkodjanak, hogy nincs normális férfi, mert van. Csak emberszámba kéne őket venni.

2021. ápr. 14. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
69%

Nem igazán értem, hogy a párkeresésben meglévő aránytalanságokhoz hogy jön a feminizmus?


Nem értem, honnan veszed, hogy nincs aránytalanság? Egy nőnek mindig könnyebb randit találni, mint egy férfinak. És a nők nagyon sokszor a randikon szűrnek: ha az én randijaimra gondolok, engem legtöbbször a nők utasítottak el. Honnan veszed, hogy ha egy nő elmegy randira, akkor már nem fog szűrni? Ez ostobaság.


Ez a nő profikép/férfi valóság szűrés nem egyenrangú, nem felcserélhető dolog. Ahhoz, hogy egyáltalán randi legyen általában egy férfinak sokat kell izzadnia, ki kell tűnnie több száz másik férfi közül (online). Egy nőnek elég, hogy van. Az hogy vannak minőségi problémák, én megértem, de az egy másik kérdés már.

2021. ápr. 14. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
45%

"meg nőies vonások is. Utóbbit eddig el kellett nyomniuk még most már nem kell."


Jajdejó, végre lehetek kicsit nő is, világ életemben erre vágytam. :D:D:D

Ja, nem.


Kérdező, te amúgy milyen élőlényre vágysz párként?


Bár ha nagyon feministázol, akkor valószínű valami nő származékra.


Lehet, fogsz találni olyan embert, akit akarsz, csak nem lesz egyszerű.

2021. ápr. 14. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
88%

5 "Nem lennék képes egy velem egyenlő emberrel (férfi) dugni"

Mit jelent számodra, hogy a nő nem "egyenlő" veled? Úgy érzed a nő dolga alárendelődni egy férfinak?

2021. ápr. 14. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
41%
Látod, kérdező, a válaszokból az látszik, hogy nem tudnak egy egyszerű kérdést sem értelmezni, nem tudják mi az a feminizmus ami a kisebbik baj, de ha egyenlőségként fogalmazod meg, azt sem értik. Micsoda? Mióta egyenlőek a nők a férfiakkal? Vicces, és akkor azt mondják, mekkora választék van nekünk, nőknek. Ja, ilyen entellektüel férfiakból, mint az 1,2, 5-ös válaszoló....
2021. ápr. 14. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!