Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyek szerethetőbb?

Figyelt kérdés

A társkeresési kudarcaimat a személyiségemnek köszönhetem és muszáj beismernem magamnak, hogy nem feltétlen a legpozitívabb a jellemem.

Sokszor túlgondolok dolgokat, kritikus vagyok, hűvös, nehezen engedek közel magamhoz embereket és lehetnék sokkal kedvesebb is, törődőbb. Figyelmes vagyok a kommunikációban és érdeklődő, érzelmi oldalról viszont nehezen tudok támogatást nyújtani. Ezek a tulajdonságok oldódnak, amikor már felengedtem és nagyon fontos tud lenni a másik, mélyen tudok szeretni, de kezdetben a negatív tulajdonságaim erősebbek, amik ismerkedésnél elég kiábrándítóak.

Szeretnék sokkal szerethetőbb lenni, lazább, kedvesebb, nem olyan merev, csak nem tudom hogyan induljak el ezen az úton... A külsőmmel nincs gondom, mindig adok magamra, sajnos a belsőmön csúsznak el 99%-ban a dolgok. Sokáig úgy voltam vele, hogy ilyen vagyok, majd biztos lesz valaki, akinek szimpatikus leszek, de kívülről magamra nézni nem volt kellemes élmény és őszintén megmondva nem is csodálom, hogy nem fogtam meg senkit érzelmileg :/ Szexuálisan sajnos épp ellenkezőleg, unom már, hogy szexre jó lennék, de másra pedig nem és tudom, hogy változtatnom kell ha komoly kapcsolatot akarok. Mégis hogyan legyek szerethetőbb, egyáltalán milyen egy olyan ember, akinek a személyisége megfogja az embereket pozitív oldalról?


2021. ápr. 13. 23:48
 1/2 anonim ***** válasza:
80%

"A külsőmmel nincs gondom, mindig adok magamra, sajnos a belsőmön csúsznak el 99%-ban a dolgok.":


Akár fiú vagy, akár lány, itt csúszik el a dolog.

2021. ápr. 13. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha ezt már tudod akkor nagyon erős önfegyelem és konkrét helyzetekben először veszel egy mély levegőt s amit zsigerből mondanál azt gondold át tényleg jól fog e esni a másik félnek s van e értelme épp megbántani
2021. ápr. 14. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!