Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hosszú kapcsolat után lelkiism...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hosszú kapcsolat után lelkiismeretfuldalás mert ismerkedem az nem normális ugye?

Figyelt kérdés

2 éve lett vége egy nagyon nehéz elengedéssel a kapcsolatomnak ahol megcsaltak, majd sokat ment a kellek is nem is dolog.

Lezárult, próbálok magamra koncentrálni, az életemre, arra milyen ember lettem.

S magányos vagyok. Szeretnék társat. Végre beszélgetni kezdtem egy sráccal de... Aranyos, vicces, majd kiderült nagyon olyan külsőre mint exem.

Ennél a pontnál pedig azt éreztem rossz ember vagyok.

Hogy nincs jogom ismerkedni vele, bárkivel.

Csak végre nem akarok egyedül lenni, jó lenne egy ember aki szeret, meghallgat,fontos vagyok neki s megdobogtatná a szívem. Tervezhetném a hétvégéim ami nem abból áll 48 óra magány. Szeretnék valakit érdemei szerint szeretni s talán kimutatni nincs kőből a szívem.

Itt ez a fene nagy vágyakozásom én mégis zokogok s bűntudatban ülök egy kővel a gyomromban, hogy nekem ezt nem lehet, mert árulás, jogom sincs hozzá. Pedig nem én csaltam meg exem. 😔

Másnál is van ilyen?

Mit lehet ez ellen tenni?

De



2021. ápr. 14. 00:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Mindenkinek adni kell egy esély ha szimpatikus,ha nem jön be legalább megpróbáltad,később nem lesznek olyan gondolataid mi lett volna ha?
2021. ápr. 14. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
67%

Nekem is volt ilyen, sajnos erre ment rá egy kezdődő kapcsolatom, hosszú kapcsolat után nem sokkal előjött a "kéne valaki" érzés, hogy betöltse azt az űrt, amit maga után hagyott..


Hagyj még időt magadnak.

Hétvégére szervezz programot a barátaiddal, vagy csak élvezd az énidőt. Tudom hogy "könnyű mondani", de hidd el használni fog

25f

2021. ápr. 14. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem, ne hagyj időt magadnak, már így is sokat hagytál. Belesüppedtél a magányba, ezzel együtt abba,hogy bezártad a világot magad körül amiben még mindig a régi párod van.

Nem tudom hány éves vagy, de megcsaltak, 2 éve lezáródott a kapcsolat, régen túl kellett volna lépned rajta. Ha nem is azonnal komoly párkapcsolatot tervezni, de ismerkedni kell, aztán majd alakul. Bűntudat?Miért is?

2021. ápr. 14. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Sajnos az új hobbimnak lőttek a covid.miatt, úszni jártam s edzőterembe.

Most gép előtt ülök lassan 2 éve egyedül.a barátaim pedig...megvan a maguk családja, életük, nimcs idejük rám most.

Hiába élvezem az én időt de... már nem tudom úgy venni jaj de jó tovább alhatok. De olyan rossz bármit teszek nem tartom vagy jónak vagy helyesnek.

2021. ápr. 14. 07:07
 5/6 A kérdező kommentje:

Sajnos elég régimódi vagyok, nem tudtam sose.olyan könnyen ismerkedni s ugrálni kapcsolatról kapcsolatra, mind évekig tartott ami volt.


Nem tudom, lehet azért mert még fontos nekem valahol bár azt se tudja már hogy a világon vagyok. Vagy csak nem tudom elképzelni ne bántsak meg valakit aki mégse érdemli mert mi van ha hozzá kezdem hasonlítani...

Meg ott az a hülye érzes...nem vagyok elég jó, minek kellenék bárkinek amikor így megalaszkodtam anno s eldobtak.

2021. ápr. 14. 07:10
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

3#-asnak igaza van, fáradt voltam és azt olvastam hogy "két éves kapcsolatnak lett vége".


Az tényleg sok idő...


(2# voltam)

2021. ápr. 14. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!