Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, nektek ismerkedésnél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, nektek ismerkedésnél kizáró ok, ha a nő jelen helyzetben munkanélküli?

Figyelt kérdés
Sajnos a vírus miatt elvesztettem a munkahelyemet, de egyébként jó szakmám van és biztos vagyok benne, hogy hamarosan el fogok tudni helyezkedni. 30-as nő vagyok.

2021. ápr. 14. 14:37
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
94%
Nem.
2021. ápr. 14. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
94%
Dehogy.
2021. ápr. 14. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
93%
Mivel én sem szeretném, ha valaki emiatt utasítana vissza, így én se tenném
2021. ápr. 14. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
30%
remélhetőleg beválalt valami munkát addig, takarítás, konyhai kisegítő, szemét szedés vagy hasonló.
2021. ápr. 14. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
51%
Igen, mivel tudom mennyibe kerül egy nő még "felesbe"is.
2021. ápr. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
16%

Én szimplán ilyen nőket keresek.

Legjobb ha van ygerek is, jobban kell neki a pénz.

Badoon, más társkeresőkön így válogatok.Van mellé jó megélhetésem, családi cégnél vagyok üzletvezető.Prémium kategóriás kocsi ha kell valakivel tárgyalnom én megyek.Pár ilyen képet, irodában ülve, kocsiban ülve kirakok mindig, elég sok a jelentkező.

sokszor hozzáteszik, elég háziasak, szeretnek mosni főzni takarítani.

Volt már aki megtetszett az első éjszaka után, és nálam maradt 5-6 hónapra,háztartásbelinek.

36F

2021. ápr. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ. Mióta munkanélküli. Mennyire akar munkát találni.
2021. ápr. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy a felsorolt munkák közül be kellene vállalnom valamelyiket. A megtakarításomból élek addig, ameddig szükséges.
2021. ápr. 14. 14:58
 9/23 anonim ***** válasza:
68%
Maga az átmeneti munkanélküliség nem zavarna, főleg annak tudtában, hogy van megtakarítása, amiből ezt az időszakot átvészeli. Még az sem zavarna, ha nem lenne különösebb megtakarítása (vagy csak nem akarna hozzányúlni) és bevállalna valamilyen átmeneti munkát. Ami zavarna az az, hogyha látnám, hogy nem is igazán akar újra dolgozni.
2021. ápr. 14. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
95%
Ha folyamatosan keres munkát és nem nekem kell már rögtön a kapcsokat elején eltartanom, akkor nem gond
2021. ápr. 14. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!