Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők miért nem érzik erősen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért nem érzik erősen szélsőségesnek, hogy számukra csak top férfiak és selejt segédmunkás trógerek léteznek?

Figyelt kérdés

Úgy vettem észre, hogy nagyon gyakran ezen megy a vita itt az oldalon.


A legtöbb férfi sem szeretne olyan nővel lenni, akinek ő nem tetszik, viszont a logikai bukfenc mellett nem lehet elmenni szó nélkül, hogy nők tömegei állítják, hogy nekik bőven jó bármilyen teljesen átlagos pasi, miközben mindig kiderül, hogy az a teljesen átlagos pasi történetesen az a szűk kör, aki sok más nő szerint is teljesen átlagos pasi. A nők meg azzal védekeznek, hogy neki az izmosak, a barátnőjének a macisak, a harmadiknak meg a vékonyak jönnek be. Ez nem jelent semmit, hogy 3 barátnőnek eltér az ízlése. Az számít, hogy egy adott férfi a környezetében lévő nők közül mennyinek jön be. Ha idegen helyre megy, mennyi vágyakozó pillantást meg mosolyt kap a nőktől. Csak ez számít, nem az, hogy neked aki bejön az a barátnőid szerint átlagos vagy csúnya.


Ez pedig TÉNY, hogy a nőknek bizonyos típusú férfiak jönnek be, más típus meg egyáltalán nem. És most a KÜLSŐRŐL beszélek. Tehát lényegtelen az öltözék, az anyagi helyzet, a személyiség, minden más. De sok esetben még az ápoltság vagy a hajviselet is.


És ismétlem: nem akarom azt, hogy olyannal jöjjetek össze, aki nem tetszik. Megérteni szeretném azt, hogy miért fáj nektek bevallani azt, hogy extra igényeitek vannak és miért nem közlitek ezt nyíltan?


Miért kreál néhány nő ál-valóságot, hogy ő csúnya, miközben nem csúnya, csak olyan kevés férfi tetszik neki, - akiknek ő nem tetszik viszont -, hogy ebből a kevésből vonta le ezt a következtetést, hogy ő csúnya?


Mintha azzal nyugtatnátok a lelkiismereteteket, hogy nektek teljesen átlagosak az elvárásaitok és inkább a valóságot torzítjátok (miszerint olyan világban élünk, ahol az átlagos elvárásnak csak a férfiak felső 5%-a felel meg, a többi hajléktalan meg perverz meg tróger).


Mint valami párkapcsolati imposztor szindróma, amikor ragaszkodtok az álszerénységhez.



2021. ápr. 17. 12:34
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Kezdődik...
2021. ápr. 17. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Bizonyos emberek, mint a kérdező, miért próbálnak mindenféle magyarázatot kitalalni és rahuzni az összes nőre a saját sikertelenséguk miatt?
2021. ápr. 17. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a vitát a fiúk generálják, leginkább Balazska.
2021. ápr. 17. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

#2

Mert ez könnyebb, mint szembenézni a saját sikertelenségükkel és hibáikkal. Ehhez elég mások alaptalan kritizálása és nem kell hozzá értelem és felelősségvállalás.

2021. ápr. 17. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Mondd, te az egész életed a billentyűzetet püfölve fogod leélni és vicsorogva szidod a nőket hogy nem kellesz nekik, meg a nálad jobban kinéző pasikat, hogy ők cseszik el az életedet, te véletlen se vagy felelős a sikertelenségedért?
2021. ápr. 17. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
70%

szokasos hisztizes blabla..

azert nem mondom, hogy nekem az extra ferfiak jonnel csak be, mert nem az extra ferfiak jonnek csak be. ez igy ertheto? nem tudom ennel vilagosabban kifejezni. arrol nem en tehetek, hogy szerinted az atlag alatti az atlagos.


nekem mar volt sokfele pasim, volt kozte tokeltes modellkinezetu alfahim, volt pocakosabb, de volt alternativabb stilusu is, akire minden baratom huzta a szajat, hogy mit eszek rajta. nyilvan elobb megnezem a 190 centis, izmos, helyes arcu szepfiukat, mint az atlagosakat, de nem azt jelenti, hogy csak veluk jonnek ossze.


semmi kozod nincs hozza amugy, hogy en mit tartok atlagosnak es ha agyergorcsot kapsz is itt az irogatastol, ez akkor sem fog valtozni.


erdekes, amikor magas nokent megemlitem, hogy egyetlen ‘extra’ elvarasom van csupan teljesen JOGOSAN, hogy a ferfi legyen par centivel magasabb tolem, tehat minimum 183-184 cm, akkor meg le vagyok ugatva, hogy felszines p icsa vagyok, meg mit kepzelek, meg irrealisak az igenyeim. tehat sokra megyek az effele beismeresekkel.

nem mellesleg semmilyen ‘beismeressel’ nem tartozom senkinek, foleg nem random idegen frusztralt ferfiaknak.

2021. ápr. 17. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

"Tehát lényegtelen az öltözék, az anyagi helyzet, a személyiség, minden más."


Nos, te akármilyen szuperül nézhetnél ki, nagy ívben kerülnélek a félresiklott gondolkodásod miatt.

2021. ápr. 17. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
88%
Magyarországon már az is extrém elvárás egy férfitól, hogy féken tudja tartani a dühét, civilizáltan viselkedjen a nővel és tanuljon tovább. Amíg ezek magasnak számítanak, addig nyilván csak a top férfiak fognak kelleni.
2021. ápr. 17. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
96%

"A nők meg azzal védekeznek, hogy neki az izmosak, a barátnőjének a macisak, a harmadiknak meg a vékonyak jönnek be. Ez nem jelent semmit, hogy 3 barátnőnek eltér az ízlése."

Nem értem mit írsz. Ha 3 embernek szöges én eltér az ízlése, akkor az azt jelenti, hogy 3 erősen eltérő külsejű férfi tudott párkapcsolatot kialakítani. Mi ez, ha nem több, eltérő ízlés?

A párom pl 168 cm, átlagos arcszerkezet, ha jól emlékszem, jelenjen 86 kiló, aminek egyrésze izom, de azért bőven van hasi és egyéb háj is hozzá. Fehér bőrű, kék szemű, kissé oszul így a Krisztusi korban.

A barátnőm volt párja, nemrég szakítottak közel 190 cm 130 kiló nagyrészt izom volt, kreol bőr sötét haj és szem.

Egy másik barátnőm párja kb 175 cm valamivel magasabb, mint mi szőke kékszemű, vékonyan sportos "futó" alkat. A húgom párja fehér bőrű, sötét szem, barna haj, 166-168 cm, inkább zsíros mint izmos.

Az egyik volt szaktársam párja kifejezetten duci, kb 180 magas fehér bőr, barna szem és haj. Most akkor ők miben egyformák?

2021. ápr. 17. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

#9

Szerintem abban egyformák, hogy nem gyakorin sírnak xD

2021. ápr. 17. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!