Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Készült valaha átfogó statiszt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Készült valaha átfogó statisztika, hogy a szingli nők hány százaléka az, aki a következő kettő közül egyik kategóriába sem esik bele?

Figyelt kérdés

1. Egyáltalán nem akar gyereket. Tudatosan, normális elhatározásból nem akar. Tehát nem tartoznak ide sem a pszichológushoz járó meddő nők, akik nem tudják feldolgozni, hogy sajátjuk nem lehet, sem a testüket féltő óvónők, dadusok, akik mindent megtesznek, hogy babázhassanak, sem akiknek csak a karrierépítés az első, de aztán kapuzárási pánik tör rájuk, hogy mégis kéne már gyorsan.


2. Nem kompenzál kisállattal, akivel egy ágyban alszanak, egymás szájából esznek és öltözteti, kozmetikushoz hordja, kis Zara-s társkában viszi magával mindenhova, meg úgy kezeli, mint a gyerekét.


Nekem ez egy elég fontos párválasztási szempont.



2021. ápr. 19. 08:56
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
97%
Persze, a zaras kisállatszállító táskás nők feltérképezése egy külön kategória a statisztikusoknak. Miért általánosítasz és kérdezel baromságokat?
2021. ápr. 19. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
92%

A nők nem keltetőgépek. Képzeld van aki sem saját gyereket nem akar, se másét nem akarja "babusgatni".


A háziallatokat sem "gyerekkompenzációként" tartják, van aki a gyerekeket nem szereti(mások kölykeit se karja babusgatni), de az állatokat igen.(és nem azért mert azt képzelné hogy egy kutya/macska csinálta fel és ez az ő "gyereke")



Ameddig nem tudod elfogadni hogy egy nő önmagában is teljes és gyerek/gyerek pótlék nélkül is létezik, addig a párválasztás aktuális lesz neked még jó pár évig.

2021. ápr. 19. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
96%

Nyilán nincs ilyen statisztika.

Rám mondjuk igaz mindkettő leírás, de nem vagyok szingli.

Ismerd meg jól a másikat mielőtt összejönnél vele, akkor kiderülnek ezek a dolgok is.

2021. ápr. 19. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
87%
Magyarul olyan nőt szeretnél, aki akar gyereket, de nem érez kényszert a hiány betöltésére kisállattal.
2021. ápr. 19. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
95%

Férfiakra is rá szokott törni a kapuzárási pánik, amikor mégis gyereket akarnak. Több szingli barátnőm jár vagy járt azért inszeminációra meg lombikra, hogy megfeleljen az új párjának.

És a házunkban lakik egy öreg szingli bácsi két kis pincsivel.


Nem valószínű, hogy pont erre készült már statisztika, de lehet, rájöttél egy piaci résre, úgyhogy hajrá :)

2021. ápr. 19. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
95%
Persze, pont erről készítenek átfogó statisztikát 🤣
2021. ápr. 19. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
68%
az a helyzet, hogy a nőknek van biológiai órájuk és akár 40 évesen is rájöhet hogy de mégis gyereket akar, akkor viszont sokaknak már késő. Különösen szar ha a pasira jön rá a babázhatnék, mint mondjuk a klicska lászló esete 50 valahány évesen lett apa, elhagyta ezért az énekesnőt is. Szóval ha te tényleg nem akarsz gyereket, akkor strelilizáltasd magadat és ezt bizonyítékként bármikor meg tudod mutatni a nőnek hogy te nem akarsz. Sok nőnek így eleve ki is fogsz esni a párválasztásból, még ha azt mondja ő nem akar gyereket, a tudatalattija valamiért el fog taszítani téged így biztosan olyannal jössz majd össze aki tudattalanul sem akar gyereket.
2021. ápr. 19. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
92%
Nem azért, de te azokra a nőkre vagy kíváncsi, akik pont mindkét kategóriába beleesnek, először képezd magad, utána majd megteheted, hogy szelektálsz a választékból.
2021. ápr. 19. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

#2: Én is szeretem az állatokat, de nem úgy kezelem őket, mintha a gyerekeim lennének. Nem egy ágyban alszom velük, nem együtt nyalom velük a fagyit, eljátszok az ismerős kutyájával, aztán kezet mosok és leülök enni, a kutya meg ki van zavarva a konyhából, vagy ha mégis ott járkál, akkor rá van parancsolva, hogy "helyedre!", nem veszi fel ölébe a haver és eteti az asztalról.


Ha leülünk a kanapéra, akkor nyugodtan tudjuk megtenni, nem mászik ránk sem a kutya, sem a macska, nem szőrözi össze a ruhánkat, nem dugja meg a lábszárunkat, nem hány, hugyozik vagy sz..rik bele valakinek az ölébe, a kanapéra vagy az asztal alá, amíg mi filmezünk, játszunk vagy csak beszélgetünk.


#3: Igen, pontosan erre gondoltam, hogy a hozzád hasonló, normális nők hamar elkelnek. Ismerkedem, de sajnos mindegyikről kiderül, hogy vagy az egyik, vagy a másik kategória, így legszívesebben ezt már a legelső 10 mondat kérdései közé intézném, hogy "Ugye nem akarsz gyereket sem és az állataidat (ha vannak) sem kezeled gyerekpótlékként?"


#5: Azért feltételezem, hogy az öreg szingli bácsi a két pincsit azért szerezte be, mert magányos és ebben a korban már nehéz társat találni. De még ennek ellenére sem viselkedik velük úgy, mint némelyik nő a kiskutyájával.


#7: Ez a biológiai óra dolog túl van gondolva. Inkább társadalmi elvárásoknak való megfelelés van és amikor jön a "most vagy soha" érzés, akkor bepánikol az ember, mert akkor válik igazán véglegessé a döntés, addig csak halogatta.


Nem egy nő mondta nekem (és kénytelen vagyok nekik hinni, mivel én férfi vagyok, nincs méhem, nem menstruálok), beleértve olyat, aki 50-es és sose volt gyereke, olyan, akinek lett végül és olyan is, akinek több abortusza volt, de mégse lett, hogy ez az egész ahhoz hasonlít, mint mikor be kell adni a jelentkezésedet egyetemre vagy közelít a határidő, ahol döntened kell, hogy elvállalod-e az új pozíciót a munkahelyeden. Körülötted egyre több embernek van, egyre többen rágják a füledet és a végén már egyre több lemondó, szánakozó, sajnálkozó pillantást kapsz és még bejön mellé az öregedéstől, magánytól való félelem is, hogy egy férfi bármikor elhagyhat, vagy hamarabb meghal, akkor egyedül ott maradsz idős emberként. Illetve az utódlás (bár ez férfiaknál erősebb szerintem), hogy valami nyomot hagyj a történelemben, miután te már nem leszel.


Sterilizáltatni nem fogom magam, mert egy barbár műtétről van szó, aminek elég komoly mellékhatásai vannak. Kiesni meg ettől nem fogok, mert mondhatja, hogy engem szeret, velem akar élni, de fogadjunk akkor örökbe vagy elmegy spermabankba és akkor az lenne a téma.


#8: Valóban, rosszul fogalmaztam meg a kérdést.

2021. ápr. 19. 09:41
 10/25 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem is általánosító baromság :)


Mondjuk ha nő lennék lehet én is ilyen "Zarástáskábanhordós" lennék, mert állítólag én sem vagyok normális annyira aggódok meg nyunyulgatom a macskámat. 😅 Nagyon nagy tiszteletben tartom azt a nőt, aki képes mellettem megmaradni/kitartani 12 éven át! 😅

2021. ápr. 19. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!