Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csúnya 28 éves nőként felejtse...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csúnya 28 éves nőként felejtsem el a Tindert, vagy van esélyem ott párt találni?

Figyelt kérdés
Nem szép az arcom, testalkatom is gázos, vastag combbal és vádlival. Mielőtt valaki ideböfögné, hogy fogyjak le, annak leírom, hogy azon vagyok, eddig 13 kg-ot sikerült, és még kb. 10 kg plusz van rajtam. Persze filterezhetném agyon a képeimet, de nem akarok senkit becsapni, élőben úgyis kiderülne az igazság.
2021. ápr. 19. 11:16
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Van. Itt is.
2021. ápr. 19. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
90%

van esélyed mondjuk így nem tudom hogy nézel ki de a leírtakból azt mondom van.

Lehet önmagadnak valamiért nem tetszel talán önértékelési gond a lényeg hogy másnak tetszhetsz.

2021. ápr. 19. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
65%
Ott bármilyen nő talál magának párt. Főleg ha lefogysz.
2021. ápr. 19. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
Kérlek, csak őszintén válaszoljatok, ne azt írjátok, amit hallani, vagyis olvasni szeretnék!
2021. ápr. 19. 11:22
 5/28 anonim ***** válasza:
87%

kinek mit jelent a csúnya, elég tág fogalom. Lehet max te látod magad annak.


Van egy nagyon introvertált, olyan semmilyen csaj ismerősöm, aki most annyira egós lett a tindertől, hogy azon nyafog, hogy nem a tökéletes pasi nyálazik utána, hanem 4-5 (hozzá hasonlóan átlagos)

2021. ápr. 19. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%

Nem kép vadász vagyok, de azt látni kell.

Küldj egy képet.

2021. ápr. 19. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
Nemcsak én látom magam annak, mások is mondták már a hátam mögött, csak azt hitték nem jut vissza hozzám. Itt nem fogok senkinek képet küldeni.
2021. ápr. 19. 11:34
 8/28 anonim ***** válasza:

5-ös vagyok. Mások mit mondanak, az egy dolog. Mindenkiben van "szép", mégha nem is gondolja.


Most egy próbát bőven megér, max törlöd magad. Amúgy lesz match-ed, ne aggódj.

2021. ápr. 19. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
20%
Én meg D uglak
2021. ápr. 19. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:

Társkereső az is.


A kép az első , mindenki 1-2 másodperc alatt eldönti, hogy tetszik vagy nem tetszik, senkit nem érdekel a szöveg mindaddig míg meg nem tetszik neki a másik.


Próbáld ki vesztenivalód nincs.

Nőként ha 2 hét alatt senki nem ír vagy nem kapsz amolyan "tetszik" jelzést akkor felejtsd el a társkeresőt.

2021. ápr. 19. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!