Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nőknél egy férfi sikeresebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőknél egy férfi sikeresebb ha "semmit sem akar" ?

Figyelt kérdés

Egyik barátom mondta hogy az a legjobb ismerkedési módszer, ha feladod azt az "álmod" hogy akarsz valamit a nőktől.


Mert ez az állandó akarás, hogy "fel akarom szedni", "ágyba akarom vinni", "járni akarok vele" stb.

egy állandó görcsös viselkedést okoz, amiben folyton agyalsz hogyan helyezkedj, mit mondj, hogyan maradj versenyben a többi pasival szemben stb.


De ha elengeded ezt az egészet akkor érdekes módon az ellazultság számos izgalmas helyzetet fog teremteni.


Erről ti mit gondoltok?



2021. ápr. 21. 23:06
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Aki rágörcsöl annak ez jó tanács.


Ahogy nem minden diák görcsölt rá egy felelésre vagy témazáróra, de volt akit a vizsgadrukk hátráltatott és van akit pl. serkent.

2021. ápr. 21. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Amikor mi összejöttünk nagyon kerestem a párom, viszont nem voltam görcsös, beszélgettünk, találkoztunk, viszont bármikor szabadon engedtem vna ha nem egymást keressük. Nem mind1 h cél vagy hiány az amit akarsz a másikkal.
2021. ápr. 21. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem van benne valami.

Akiből sugárzik a görcsölés, az nem vonzó. Na de ha a leszras sugárzik, előbb utóbb az is irritálóvá vállik.

Azt mondom, lazán, de határozottan.

2021. ápr. 21. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
31%
Nem ezen múlik, hanem hogy jól nézel-e ki és hogy mennyi pénzed van.
2021. ápr. 22. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Valóban a rágörcsölés nem célravezető. Semmiben.


De azért az se jó ha a másiknak találgatni kell hogy mit akarsz.


Aranyközépút.


Egyébként meg sikeres az lesz (nőknél és férfiaknál is) aki bejön a másiknak külsőre és akivel passzolnak személyiségre, jól kijönnek.

2021. ápr. 22. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Tapasztalatom szerint azok a fiúk sikeresebbek, akiket annyira nem érdekli hogy ágyba vigyék a nőt, az amolyan másodlagos dolog.

Az ilyen fiúknak a környezetemben szinte kivétel nélkül van barátnője

2021. ápr. 22. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Attól függ elég jóképű vagy e, vagy sem. Ha igen, akkor lehetsz kuka félszeg is, "ohh micsoda titokzatos férfi" lesz a vége. HA nem, akkor pedig "micsoda töketlen".
2021. ápr. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!