Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szűz nőként van értelme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szűz nőként van értelme társkeresőn ismerkedni?

Figyelt kérdés
Őszintén szólva félek sokszor visszaírni.A tinderes,badoos pasik többsége bizonyára csak szexet keres,kb csak kinevetnének és kislányosnak tartanának.Sorstársak,mit tapasztaltatok? 22/N

2021. ápr. 21. 23:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Nőknél is ugyanez megy, kevés a normális ember, de van. Szerintem nem fog ott összejönni egy könnyen, de nem adom fel.

Amúgy nem sok férfit zavar szerintem, hogy szűz vagy :)

2021. ápr. 21. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Szűz nőként könnyebb ismerkedni, mint szűz férfiként. Bár nőként sokkal nehezebb kiszűrni az idiótákat, hiszen sokkal több az ismerkedő szándékkal rendelkező alany. Igazából mindkét oldal nehéz a maga nemében ismerkedés szempontjából, de én mégis úgy gondolom, nőként könnyebb ismerkedni és nőként könnyebb orvosolni a szüzességet. Amúgy ezen az oldalon is tehetsz egy próbát, én sok emberrel megismerkedtem itt már. Mondjuk a java részük ghostingolt, de ettől függetlenül nem rossz helyszín ismerkedésre.
2021. ápr. 21. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
54%

Nekem furcsa egy 22 éves szűz függetlenül attól h badoon, tinderen vagy a való életben találkozunk.

Én tartanék tőle és inkább elkerülném, mert az lenne a prekoncepció bennem, hogy azért tartogatja magát hogy majd a hercegének odaadja és boldogan éljenek amíg meg nem halnak.

Ez túl nagy elvárás és nem akarok ennek megfelelni. Keresse csak a hercegét. Én speciel inkább a ri..ncokat szeretem. 🙂

2021. ápr. 22. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
44%
A szűzesség nagyon nagy értéket képvisel a mai világban. Szerintem add el valakinek, a pénzt meg fektesd be. Ausztráliában egy lány ezzel milliókat keresett.
2021. ápr. 22. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Add el a szüzességet inkább a neten.
2021. ápr. 22. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a társkeresőn való ismerkedés nem igazán tetszik, de ha neked megfelel akkor persze. Nem kell kiírni, hogy szűz vagy. Viszont mint a személyes ismerkedésnél is jól kell tudnod kiszűrni azt akinek csak szexre kellenél. Ha pedig valaki kinevet azért mert szűz vagy akkor amúgysem egymást keresitek, jobban jársz ha tovább is áll az illető.
2021. ápr. 22. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

van,ismerkedj meg velük puhatolózz ha rá tér hamar a szexre koptasd le.

Mondom ezt úgy pasiként hogy én is szívesen bele keverem a szex témát a beszélgetésbe.

2021. ápr. 22. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
34%
Nem, mert úgyis csak a hiper-szuper-extra tökéletes férfiakat lájkolnád, nekik meg annyi matchük van, hogy kicsi a valószínűsége, hogy pont neked írnának. Ha 22 évesen szűz vagy, akkor nagyon válogatós lehetsz, társkeresőn pedig ti nők még válogatósabbak szoktatok lenni.
2021. ápr. 22. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Féfiként írom neked, hogy a Tinder és a Badoo “burkolt” szexpartner kereső. Ott a többség nem komoly szándékú, hanem lazát akar és ez rendben is van. A netes társkeresés sosem volt egyszerű, sosem lesz az. De ha olyan vagy, mint én és nem igazán tudsz ezen kívül ismerkedni, hajrá. Ajánlom a komolyabb társkeresőket, alkalomadtán előny ha fizetős. Pl randivonal. A párom ott ismertem meg. A fizetősség csökkenti azok szàmát, akik fél vàllról veszik az ismerkedést. De vannak más hasonló oldalak is. Több éves társkeresős tapasztalattal írom.

A jobbra-balra húzogatós keresők komolytalanok.


30/F

2021. ápr. 22. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Igen, csak határozd el magad!
2021. ápr. 22. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!