Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik az incel probléma?

Figyelt kérdés

Sokan mondják, hogy a mai világban különböző okoknak köszönhetően a férfiak egyre alacsonyabb aránya jut párkapcsolathoz. Ilyen okok az online ismerkedés elterjedése, a közösségi hálók, a megfordult demográfiai piramis, a férfi születések egyre magasabb száma, valamint a patriarchátus megszünése és a feminizkus elterjedése.


Mások szerint viszont az incelek száma mindig is alacsony volt és most is az. A különbség, hogy ma a világ különböző pontjain élő incelek az interneten egymásra találnak és nőgyűlölő ideológiákat gyártanak.



2021. ápr. 22. 12:31
A kérdező szavazást indított:
Az incel probléma létezik és a helyzet egyre brutálisabb. Előbb -utóbb csak a férfiak felső 10% -a fog nőhöz jutni.
Az incel probléma létezik, de nem olyan kemény, mint ahogy sokan gondolják. Aki tesz magáért, ma is könnyen talál partnert.
Az incel probléma nem létezik, az egész csak az interneten egymásra találó incelek kitalációja.
Valamelyest lézetik az incel probléma, viszont ennek oka inkább az, hogy a férfiak egy része otthon ül a gép előtt és nem csinál semmit.
61 szavazat
1 2 3 4 5 6 7
 1/64 A kérdező kommentje:
*létezik
2021. ápr. 22. 12:31
 2/64 anonim ***** válasza:
33%
Az a baj, hogy a "tesz magáért" a mai világban kevés. És erre kellene rájönni, hogy mi az oka, miért kevés. Persze mindig akar jobb lenni az ember, de a magam részéről sportolok, van munkám (diplomás mérnök vagyok tehát mondhatjuk, hogy tanultam is) alapvetően a barátok, család kedvelnek és a humorom sem tartják borzalmasnak. Ennek ellenére vagy mindemellett 30 felett sem volt 1 randim sem. Fejlesztenem kellene magamat, de hogyan? Tényleg a "legyen má' jó verdád meg legyél milliomos" kellene? Hülyeség, sok csóró embernek is van barátnője.
2021. ápr. 22. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/64 anonim ***** válasza:
42%
#2 Headshot. Multi kill. Killing spree! Mo-mo-monster kill, kill, kill. Godlike! Unstoppable!
2021. ápr. 22. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/64 anonim ***** válasza:
84%
#3: valószínűleg érzelmi intelligencia tekintetében lehet deficited. Úgyhogy azon a téren.
2021. ápr. 22. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/64 anonim ***** válasza:
72%

3.-nak.


Na, "MÉRNÖK ÚR", és miért nem tudsz oda menni egy nőhöz sem? >:)

2021. ápr. 22. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/64 anonim ***** válasza:
80%

3, a magabiztos kiállás, jó kommunikációs készség is adott? Kevés lehengerlőbb van, legalábbis a számomra, mint mikor egy férfi tisztában van az értékeivel és nem becsüli alul magát, nem görcsöl azon, mi lesz, ha nemet mondok, mert nem az én valaszomon múlik át önbecsülése, hanem csak odajön és beszélget velem. Úgy, ahogy tenné ezt egy férfivel, vagy valamelyik barátjával. Lazán, természetesen.

Nagyon sok ferfiből ez a képesség hiányzik szerintem.

2021. ápr. 22. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/64 anonim ***** válasza:
69%
Minden incel jó nekem:) Nekem több marad:) Én nem utálom a nőket.
2021. ápr. 22. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/64 anonim ***** válasza:
78%
nekem nem problema, az en eletemre nincsenek hatassal. amugyis csak itt gyakorin ‘talalkozom, veluk, ittmeg max nevetek rajtuk. nem egy tarsadalmi problema, hanem bizonyos emberek egyeni problemaja, oldjak meg maguknak.
2021. ápr. 22. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/64 anonim ***** válasza:
41%
5-7. Ezeket mind értjük. Csak ilyenkor érezzük azt, ami a gyakorlatban akkor tényleg így van: Hiába adott a jó külső, stabil egzisztencia, jó fizetés, párkapcsolatra alkalmas személyiség, úgymond még ez sem elég, mert nincs meg a jó duma, jó kommunikációs készség, ami a nőkben vágyat, kíváncsiságot ébreszt. De ezt most nem kötözködésből mondom, hanem a 3-as példáján is látszik, hogy tényleg így van.
2021. ápr. 22. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/64 anonim ***** válasza:
72%
#10: ezt magadról jelented ki? Hogy jó a személyiséged?
2021. ápr. 22. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!