Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Minden nő elutasítja az olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden nő elutasítja az olyan férfiakat, akik idősebb korukban a szüleikkel élnek és nincs jogosítványuk?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 22. 13:25
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/119 anonim ***** válasza:
60%
Csak a normálisabbak
2021. ápr. 22. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/119 anonim ***** válasza:
78%
A jogosítvány engem nem zavar, de baromi ritka, aki a szüleivel élve "normális", és ezt nagyon idézőjelesen mondom, mert itt azt értem, ami NEKEM normális.
2021. ápr. 22. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/119 anonim ***** válasza:
45%

Gyakran téma a jogsi és sok Budapesti szerint nem kell. Sőt, sok nem fővárosi szerint sem kell. Nekem igényem van arra, hogy a párom is tudjon vezetni.

Az együtt lakásra is lehet nagyon jó magyarázat, de nekem mindig az az idős pár jut eszembe, aki anyumék lakását megvette. A 60+os hölgy járkált a lakásban, nézelődött, majd az egyik szobában elkezdte ecsetelni a férjének, hogy itt lehetnének a kisfia CD tartó, ott meg az ágya, stb. 42 éves "kisfia" még velük lakott és anyuci rendezte be a szobáját.

Tudom, hogy nem minden otthon lakó férfi ilyen, de az, hogyha igény sincs benne a saját élet kialakítására, számomra kizáró ok. Márpedig aki 30 évesen még otthon lakik és nem azért, mert valami miatt visszakényszerült, hanem mert soha el se ment, az nem is akar.

2021. ápr. 22. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/119 anonim ***** válasza:
72%

Nem tudom, nem vagyok férfi.

Végig kell próbálni a 4 mrd nőt, és kiderül.

2021. ápr. 22. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/119 anonim ***** válasza:
32%

Abból indulnak ki, hogy aki otthon lakik, az lúzer és csóró.


De ez kit izgat? Úgysem viszek haza kóbor szukát.

2021. ápr. 22. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/119 anonim ***** válasza:
63%
Még ahol normálisabbak a szülők tényleg, ott is gyerekként kezelik a gyerekeiket (azok akárhány évesek) egyszerűen ösztönből, ezért nem egészséges felnőttként otthon lakni, különben még ha tudatosabb vagy akkor is folyamatosan harcolni kell a szülő ellen, hogy felnőttként kezeljen, ne gyerekként. Egy szülő sem tudja azt mondani 20 éves korodtól, hogy "Na mostantól úgy kezellek téged, mint egy felnőtt embert és hagylak meghozni a saját (sokszor akár hibás) döntéseidet."
2021. ápr. 22. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/119 anonim ***** válasza:
19%
Nyugi az örökség miatt majd rádmegy valaki... :)
2021. ápr. 22. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/119 anonim ***** válasza:
21%
Lúzer, csóró, életképtelen anyuci pici fia aki még nem szakadt le a csöcsről.
2021. ápr. 22. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/119 A kérdező kommentje:
Akkor annyit teszek, hogy addig járok prostituáltakhoz, amíg nem kerülök jobb anyagi helyzetben.
2021. ápr. 22. 13:41
 10/119 anonim ***** válasza:
66%

Én nem utasítom el.

Egy esély mindenkinek jár.

2021. ápr. 22. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!