Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez velem?

Figyelt kérdés

1 éve lett szakítottunk a exemmel, 6 évig voltunk együtt. A szexualitás teljesen eltűnt a végére az életünkből.


Egyre kevesebb lett, egy idő után egyikünk sem kívánta a szexet, majd ez meg is szűnt, a szakítás előtti 4 hónapban összesen 1x szexeltünk.


Azóta sem volt sem párkapcsolatom, sem egyéjszakás kalandom.

Voltak férfiak, akik tetszettek, sokan próbálkoztak be és voltak akik komolyabbat is akartak, de egyszerűen nem mertem belekezdeni, mivel szinte egyáltalán nem érdekel a szex.

Valami baj lehet velem, mert elég fiatal vagyok, 23 éves.


Amikor elvesztettem a szüzességem (16 évesen), utána 4-5 évig rendszeresen kívántam a szexet és élveztem.


Nem vagyok önbizalomhiányos, megvagyok elégedve magammal, sokan úgy beszélnek rólam, akik így egyszer találkoztak velem, hogy "a szép lány". Egy átlagos külsejű lány vagyok, amit feltudok tuningolni átlag felettire (ruha, smink, haj).


Mi történhetett velem? Miért vagyok ilyen? Volt már valaki hasonló helyzetben?



2021. ápr. 22. 15:47
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Szia kérdező !

Szerintem te is hasonló lehetsz mint én,ugyanis én pl csak akkor kívánom a szexet ha van valaki,aki épp tetszik,amúgy egyáltalán nem. Ha lenne valaki az életedben,aki tetszene,akkor szerintem ugyanúgy ereznel szexuális vágyat,mint eddig. De ha jól értem,ez az első szakitasod,nekem az első után pl nehéz volt elképzelni,hogy milyen lehet mást testileg közel engedni,és emiatt lehet,hogy kicsit félsz. Ne aggódj emiatt,semmi baj nincs veled 😊


23 nő

2021. ápr. 22. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!