Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Léteznek olyan nők, akiknél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek olyan nők, akiknél az anyagi hiányosságokat lehet jó külsővel és dumával ellensúlyozni?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 22. 16:09
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
0%
Csak ilyen nők léteznek.
2021. ápr. 22. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Én inkább úgy tapasztaltam, hogy az anyagiakon kívül semmi más nem számít a nőknek.
2021. ápr. 22. 16:12
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de valószínűleg nem rendelkezel se jó külsővel, se jó dumával ha ilyeneket írogatsz itt ki
2021. ápr. 22. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Mivel benned nincs más érték azon kívül ami a zsebedben van, te ezt tapasztaltad. Normális pasik meg vígan elvannak párkapcsolatban tanárként, mentősként, tűzoltóként, buszvezetőként meg gyári munkásként. Szívesen.
2021. ápr. 22. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
71%
Persze, a pénzes csajok.
2021. ápr. 22. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
85%
Ameddig nem tervez családot, igen.
2021. ápr. 22. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
66%

2, Én még olyan nőt nem láttam, aki elé odaállt Jason Momoma vagy Henry Cavill szintű sármos jó pasi valami lehengerlően eredeti dumával és verte volna az asztalt hogy hol az az új 6os BMW? Miért csak egy szar rosé fröccsre vagyok meghívva?

Ilyenkor ugyanolyan gyorsan elmegy minden eszük a bugyi nedvesedésével egyenesen arányosan. A nők is emberek.

2021. ápr. 22. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
86%
persze, hogy lehet. de aki mondjuk honaprol honapra el es 30+ evesen annyi felretett penze nincs, hogy mondjuk egy honapot atveszeljen, az hosszutvara offos, barmekkora adonisz is. talalkoztam mar ilyen pasival, mindenre huzta a szajat, hogy draga es tolem kert kolcson, amit nyilvan elfeleljtett megadni:))) szoval ezt nem.
2021. ápr. 22. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
90%
Komolyan nem értem ezeket a kérdéseket. A környezetemben egy csomó nem gazdag pasinak van nője, még csak jól sem néznek is. Aki jól néz ki, de nem gazdag(pl egyetemisták), minden héten más lányt visznek haza. Ti hogy nem tudtok legalább egy csajt összeszedni? Gondolom neked csak a fullos nők felelnek meg? Hát azon ne csodálkozz, ha nekik nem vagy elég.
2021. ápr. 22. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
89%
Mennyi frusztrált férfi jár ide. Felesleges azzal magyarázni a sikertelenségeteket, hogy minden nő a pénzre hajt. A rendes nők között kell keresgélni, de amíg instacicákra folyatjátok a nyálatok, addig ne várjatok mást.
2021. ápr. 22. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!