Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most akkor jó jel?

Figyelt kérdés

Van egy lány, akivel egy hete ismerkedtem meg. Azóta akármikor írok neki, mindig azonnal válaszol. Az azonnal alatt azt értem, hogy nagyjából 5 perc volt a leghosszabb idő, amit eddig várnom kellett. Ez azért furcsa, mert gyakorlatilag minden egyes órája be van táblázva az alapján, amit mesél magáról. Igazából nagyon örülök neki, de kezdem kicsit rosszul érezni magam, hogy nem tudok neki "üzenetet hagyni", mert mindig én váratom meg őt.

Ez jelentheti azt, hogy kicsit rám van kattanva a csaj? Vagy ne lássak bele dolgokat? Azért furcsa, mert tinderen inkább az a divat, hogy naponta írunk egy mondatot :D

25/F 23/L


2021. ápr. 22. 20:40
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
igen ez azt jelenti h odavan érted, csak élvezd amig váratlanul semmilyen indokkal 180at fordul és soha többé nem beszélsz vele :D
2021. ápr. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát a randiig remélem még kihúzzuk, mert már le lett beszélve :D
2021. ápr. 22. 21:43
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Kesszus, máskor meg azon problémáztok, hogy nem ír vissza elég gyorsan a csaj. Örülj neki, hogy komolyan veszi az ISMERKEDÉST, és akkor is válaszol, ha amúgy van dolga.
2021. ápr. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem problémázik csak annyira ritka jelenség h örül neki :D
2021. ápr. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
#4 pontosan :D
2021. ápr. 22. 22:03
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan ilyen lány vagyok, kaptam már meg én is, hogy értem nem kell teperni, mindig ott vagyok, és ez rossz. Azóta néha már taktikázom.


Hogy mi ennek az oka? Alapvetően magas képernyőidővel élem az életem.

Okos órám van ami mutat minden üzenetet, látom, ki mit ír azonnal.

Gépen dolgozom, meg van nyitva a face közben. Zenét hallgatok a nap nagy részében, youtuberol, így kéznél a telefon is.

Szóval végülis amíg alszom, fürdöm, kertészkedem, vagy koszos a kezem sütés, felmosás közben, akkor nem írok vissza.


Ha látom, hogy 2 soros üzi jön, arra 20 mp válaszolni. Nyilván, ha dolgozom, kisebb eséllyel írok le egy 37 mondatos monológot, de az, hogy pár gondolatban válaszoljak, nincs egy perc. Ha pedig érdekel a másik, akkor főleg.

Szóval ezt döntse el mindenki, hogy gáz vagy nem, én örülnék, ha mindenki így működne, mert halálom ha naponta váltunk 3 sort.

2021. ápr. 23. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

#6 ez egy tök jó dolog egyébként, férfiként nagyon élvezem ha kicsi a "létenszi" :D


viszont nők részéről meg sokszor koptattak le emiatt h irtak vmit és szintén sokat dolgozom gépen, telón, ír elolvasom, válaszolok aztán meló tovább, erre azt hiszik egész nap jár a lábam és bámulom a képernyőt h amikor ír azonnal válaszolhassak és ugy gondolják nincs életem, aztán mikor "van" és repcsi mód van, nem volt a ritka az sem h mindenhova elvoltam küldve mert azthitték lelettek tiltva.

2021. ápr. 23. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Létenszi? 😁

Nem tudom, engem fordítva sem zavar, sőt. Annyira célom kiismerni a másikat, hogy tudjam, nem egy ingyenélő valaki. Ha meg van egy normális fizetése és emellett nem szakad bele a munkába, szereti, ideális, miért zavarjon? Több ideje jut rám 🤷

2021. ápr. 23. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!