Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Jó pasik közt is van aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó pasik közt is van aki elszúrja esélyeit?

Figyelt kérdés
Szóval hogy külsőre tök jól néz ki, ápolt, normális. De valahogy olyan idióta a viselkedése, hogy nem tudom nem veszi észre nők biztató jelzéseit sem, túl félénk, nem tudja mikor kell lépni vagy éppen visszavenni stb. és ezért még a konkrétan felkínálkozó nőket is elveszíti?

2021. ápr. 23. 08:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
93%
Sajnos nagyon sok ilyen van.
2021. ápr. 23. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
12%
Nem igazán van ilyen. Persze, pár nő szereti ezt hangoztatni, de egyáltalán nem jellemző. Az ok pedig egyszerű: Aki jól néz ki, az már fiatalon is társaságibban szocializálódik.
2021. ápr. 23. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
97%
Hajajj :D Nem egyszer fordul elő, hogy külsőre rendben van, aztán megszólal... Nem, nem bunkó, erőszakos, csak egyszerűen kreténségek jönnek ki a száján. Lehet ez izgulás, tapasztalatlanság vagy sok más dolog miatt. A nők jelentős része pedig inkább lelép pár ilyen után. Ritka, amelyik nem.
2021. ápr. 23. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
56%
Ha magamból indulok ki az elmúlt pár év alatt 9 nő környékezett meg nagyon direkten vagy csak célozgatva, hogy miért nincs barátnőm és mik a terveim. Mindet visszautasítottam, mert nem tetszett hogy a nő kezdeményez. Sajnos most már bánom mert akiknél most próbálkozom nem jön össze semmi. Szóval van ilyen.
2021. ápr. 23. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Én pont ilyen vagyok. Az oka egyszerű, tapasztalatlanság. Tini koromban volt egy nagy szerelmi csalódásom, utána sokáig nem ismerkedtem, nem szereztem tapasztalot. Most itt vagyok 25 évesen, szerelmesen és úgy viselkedek, mint egy tini. Gáz, lehet el is szúrtam vele mindent, ha nem tudok gyorsan, sokat tanulni/fejlődni.
2021. ápr. 23. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
#4: ,,miért nincs barátnőm és mik a terveim" - Ebben hol a kezdeményezés? Főként direkt módon. Ettől független bőven lehettek, de ez önmagában egy ártatlan érdeklődő kérdés. Szerintem sokan így értjük, nem látunk többet bele.
2021. ápr. 23. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
64%

Velem volt ilyen. Látásból ismertük egymást, meg volt néhány közös ismerős.


Nem volt egy adonisz típus, de szerintem egy olyan átlagosan helyes srác volt.


Úgy tűnt tetszem neki, amikor beszéltünk 1x-2x mosolygott, elég halkan beszélt (amúgy is), sokat nézett, volt hogy utánam fordult az utcán, stb.


Szóval szerintem tetszettem neki és nekem is tetszetz.


Igyekeztem helyzetet teremteni, hogy kicsit többet beszélgethessünk, egy buliban is összefutottunk, akkor dumáltunk egy kicsit és mivel akkor mindkettőnkben volt egy kis alkohol, mindketten bátrabbak voltunk/lehettünk volna.


Akkor szerintem én voltam a bátrabb, én mentem oda hozzá. Ő tenyleg csak ilyen hangyányi lépéseket tett pedig szerintem nem voltam közömbös.


Nem lett semmi. Őszintén sajnálom hogy így alakult, de időközben rájöttem hogy nekem olyan férfi kell/kéne aki nála kicsit batrabb. Nem kell Casanovának lennie, de egy egészséges férfias önbizalom jó lenne, mert nőként elég kiábrándító ha azt érzem hogy nekem kell a pasit egy az egyben felszedni.


En alapból nem vagyok félénk, azzal aki tetszik azzal igen, de ez is függ attól hogy milyen a viszony. Ha lazább akkor en is lazább tudok lenni.


De nem akarom az egészet én elvinni.

2021. ápr. 23. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Persze! Én jóképű vagyok. Amikor nagyon benne voltam a csajozásban huszonpár éves egyetemistaként, akkor 1 évben volt vagy 50 nővel randim, abból volt csók 30-cal, volt szex kb 15-tel.


Persze hogy el lehet rontani. Annyira értetlenek azok az emberek, akik azt hiszik, hogy csak mert valaki jól néz ki, az szó szerint nem hibázhat, vagy szó szerint minden nőnek kell. Nem. Csak annyi, hogy mondjuk egy átlag alatti férfinek lehet 50-100 randira kellene elmennie, hogy abból legyen egy nő, akivel legalább lefekhet, egy átlagosnak lehet 20-30-cal, addig egy jóképűnek lehet 3-5-tel. Alapból aki jóképűbb, az általában szebb nőkkel is megy randizni, akik pedig válogatósabbak, mint azok akikkel az átlagos férfi, tehát ott sem jöhet be mindenkinek már emiatt sem.

2021. ápr. 23. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
68%

Ezt olyan nők szokták mondani, akik úgy gondolják, hogy gondolathullámokat küldenek jelként és a dinka férfi hogy nem veszi az adást.


Illetve olyan férfiak, akik a villanyoszlopnál is bepróbálkoznak, hogy "Menj már rá a csajra, nem látod, hogy bejössz neki?" a dinka srác meg már felsült vagy 50 alkalommal, aztán az 51. alkalommal már keresi a jelet és csak utána próbálkozik.


Illetve van még az, aki tényleg jó pasi, de valami ritka tahó, szélsőséges fundamentalista vagy anyuci pici fia, esetleg csak nem veszi észre magát és elejt olyan mondatokat, hogy a nőnek a konyhában a helye vagy néha le kell neki keverni egy sallert, hogy tudja, hol a helye, vagy hogy nála alap a mélytorok és az anál, aztán csodálkozik, ha ghostingol a csaj.


Ez utóbbi viszont káros hatással van az első kettőre is, mert sokszor a normális srácok szívnak miatta, akik még a defektes lányok miatt is önmagukat hibáztatják, mert legalább azt mondaná meg a csaj, hogy kibékült az exével vagy a barátnői beszélték rá a randira, de egész éjjel amiatt nem tudott aludni, hogy a csillagjegyeik nem illenek össze és ezt egy férfi úgysem értené meg, így egyszerűbbnek látta a ghostingolást. Esetleg megismerkedett mással, aki gazdagabb/izmosabb/magasabb/nagydumásabb és ez motiválta, vagy gazdagabb/izmosabb/magasabb/nagydumásabb, de nem ez motiválta, viszont egy férfi tuti ezt szűrné le belőle, hogy biztos azért.


Szóval sokféle eset van, de itt a gyakorin inkább olyan férfiak gyűlnek össze, akik az első csoportba tartoznak.


És tovább bántja őket az, amikor emiatt kiírnak egy kérdést és ott megkapják, hogy "Ha ennyi meg annyi nő nem jött össze, akkor biztosan benned van a hiba." közben meg itt sem akar vele senki ismerkedni és még csak indoklást sem kap, hogy miért.

2021. ápr. 23. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Sunshinedoll ***** válasza:
94%
Van hát. Túl szép is lenne, ha a jó pasik csak értelmesek és okosak lennének. Ilyen szerencsénk nincs.
2021. ápr. 23. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!