Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit gondoltok, lehetséges 25...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, lehetséges 25 évesen elkezdeni az ismerkedést?

Figyelt kérdés

Nem tudok egy fő problémát megnevezni, ami miatt így alakult az életem. Több dolog is hozzájárult, hogy eddig (kisebb próbálkozásokat leszámítva) nem jutottam el odáig, hogy kapcsolatom legyen. Alapvetően nem tudom azt elképzelni, hogy valaki számára értékes lehetek, érdekes talál, nehezen tudok magamra nőként tekinteni, ami nyilván egyre nehézkesebb kapcsolati/szexuális tapasztalat híján. Szóval így már nem csak az eredeti problémák állnak fenn, hanem az is, hogy már ennyi idős vagyok. Próbálom reálisan szemlélni a helyzetet, de mégse érvényes minden esetben "a sohasem késő" mondás. Tehát ott van az elmúlt kb. 10 év, ami alatt a legtöbb velem egykorúnak már volt lazább/komolyabb párkapcsolata, ami azért jó nagy lemaradás a részemről.

Tegyük fel, hogy elkezdek valakivel randizgatni. Mégis hogyan hozakodhatnék elő neki azzal, hogy eddig még nem volt kapcsolatom/szexuális tapasztalatom. Nagyjából látom egy ilyen helyzetnek a végkimenetelét, és ez is plusz visszatartó erő. Ami teljesen érthető bármelyik srác részéről.

Van itt esetleg olyan, akinek ha nem teljesen, de nagy vonalakban hasonlít a helyzete az enyémhez. Van még remény?

Előre is köszi.



2021. ápr. 25. 14:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
31%

Hjajj. Le lehet pontozni, de én azt gondolom, hogy komoly gondok vannak, ha 25 éves korodban meg szűz vagy. Le vagy maradva de a lehetőséged ami masnak , tobbieknek ott volt neked is ott volt. 15 evesen meg feltel eltelt elszállt az idő és mostmár nagyon gáz!


De mindez a múlt. Persze itt sok sorstarsad van, akik hozzad hasonloan szerencsétlenek és 25 evesen is szuzek.

Lényeg h ez a múlt.ismerkedj dobd be magad és ha össze jön egy randi a jó tulajdonsafaidrol mesélj.ne mondd h szűz vagy mert engem elriasztja a!

2021. ápr. 25. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
67%

Igen, én is hasonló cipőben vagyok. Nálam is nagyjából eddig jutott el az ismerkedés témaköre, hogy randizgattam, beszélgettem lányokkal neten, vagy megpróbálkoztam a társkeresőkkel, de végül folyamatosan zsákutcába futottam. Igazából ez köszönhető annak is, hogy én nem igazán vagyok kapcsolatfüggő ember (hogy nekem mindenáron kelljen ez), ebből kifolyólag nem veszem zokon, ha valaki eltűnik mondjuk valamiért, illetve nem szoktam állandóan a másik nyakán lógni, hogy most mindenáron válaszolnia kell nekem 3 órán belül. Ebből kifolyólag sok türelmet nem szoktam az ismerkedőpartnerrel szemben mutatni, ha látom, hogy nem fog működni a kettőnk közti helyzet, akkor habozás nélkül megmondom neki ezt, lehetőleg úgy, hogy ne bántsam meg. Bár nem tartom magam előnytelen külsejűnek, és rossz embernek, én mégis úgy érzem, van hova még fejlődnöm, ezen kívül tudom, hogy közhelyes szöveg, de kb. 3-4 fontosabb dolog van most perpillanat az életemben, ami miatt egyszerűen nem tudnék másra időt szakítani (nagyjából május végéig). Ráadásul nagyon el is ment a kedvem az internetes ismerkedéstől is. Állandóan eltűnnek a lányok, pedig érdekes témákat hozok fel (rajzfilmkészítés, autófelújítás, edzés, utazás, mélyebb témák, stb.), amikben meg tudok érdemben nyilvánulni és van, hogy órákig dolgozok egy üzenetemen és utána semmi választ nem kapok rá. Nekem baromira elment a kedvem az internetes ismerkedéstől, a valósággal meg az a probléma, hogy sokszor zsigerből ellenszenvesen állnak az emberek a közeledésekhez, vagy egyszerűen elszoktak ettől, mert hozzá nőtt már a kezükhöz a telefon és onnan kapják többnyire az ingereket. Egyébként nőként szerintem könnyebb ismerkedni, viszont férfiként könnyebb leszűrni, hogy a randipartner milyen valójában. Ugyanis tapasztalataim szerint egy nőről legjobb esetben már akár 5 perc után is leszűrhető, hogy hajlamos lenne-e hűtlenkedésre, veszekedésre, aranyásásra, stb.-re (az öltözködése, előadási stílusa árulkodó jel ilyenkor). Egy férfi valódi énje viszont még 5 év után se derül ki, hogy mondjuk ő verné-e a családot, vagy féltékenykedő lenne-e például. Eleinte megy a cukormázas udvarlás, szeretgetés, és amikor együtt él a két fél, akkor fogja többnyire a férfi megunni a nőt, és erről nem a nő tehet. A nők sokszor a szimbólumokból értenek, nem a nyers szavakból, sokszor ezért sincs meg a kémia a két fél között véleményem szerint. Szóval igen, nehéz a téma, sokszor írtam már ebben hasonló terjedelmű elemzéseket, de most is csak azt tudom leszűrni, hogy nincs erre megoldás. Legalábbis olyan, amilyet mi várunk. Annyit tudsz tenni, hogy nyitsz az emberek felé és folyamatosan fejleszted magadat. Hidd el, ha nyitottan, befogadóan, empatikusan és figyelmesen mész emberek közé (nemtől és kortól függetlenül), akkor az emberek fognak érezni egy belső késztetést arra, hogy hozzád szóljanak. Lehet, hogy az csak egy öregasszony lesz a trafikban, vagy egy alkesz a buszmegállóban, de lehet, hogy a következő egy huszas férfi lesz, aki valamit igenis meglát benned, mert megadtad neki a lehetőséget, hogy meglásson benned valamit.


20/F

2021. ápr. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
94%

Hú, mintha csak én írtam volna :D Kérdező, én 24 évesen jöttem össze az első barátommal, pár héttel a 25. születésnapom előtt. Teljesen váratlanul jött az egész, szóval szerintem tényleg sohasem késő. Pedig én is már elástam magam nagyjából, hogy sohasem lesz senkim. Nekem megvolt az oka, zárkózott vagyok, nem sok barátom van, kicsit különc lány vagyok, valaki szerint nem is kicsit...És nem is kimondottan vékony, fogyni nem igazán tudok sajnos.


Amit tudok neked javasolni, egyszerűen éld az életed és ne görcsölj ezen. Biztosan vannak céljaid az életben, hobbijaid, vagy keress valami olyat, ahol sok ember van és bárhol szembejöhet veled a nagy ő. :) Fejleszd magad, ha úgy érzed, valamivel nem vagy elégedett az életedben, utazgass ha megteheted, kirándulj a természetben, ez sokat segít. Én is most ezeket próbálom, miután a szakítás után próbálom összeszedni magam. Nekem egy éttermi ismertségből lett a kétéves kapcsolatom és most lett vége. Nem maradtál le semmiről, nyugi :)


Írj privátba, ha gondolod. 27/L

2021. ápr. 25. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
82%

Nőként ez kicsit nehezebb helyzet, mert míg fiúknak csak nagy ritkán okoz szexuális traumát, ha nem megfelelővel, megfelelő módon veszíti el a szüzességet, nőknél már gyakoribb.


"Alapvetően nem tudom azt elképzelni, hogy valaki számára értékes lehetek, érdekes talál,"

Az a helyzet, hogy amíg így gondolkozol, pont semmi értelme randizgatni.

Első lépés, hogy felismered; baj van! Baj van az életedben, mert nem normális ilyenkor még szüznek lenni. Baj van a fejedben, mert nem látod saját értékedet. Baj van a hozzáállásodban, mert már látatlanban eldöntötted a másik ember reakcióját.

Amikor ezeket felismerted, tehetsz ellene. Neked is azt javasolom, amit általában a fiúknak szoktam: járjál társaságba! Igen, barátkozni, haverkodni kell, gyakorolni a szociális interakciókat. Ezek által fogod majd elhinni, hogy értékes ember vagy. Legjobb erre egy új hobbit keresned, ahol tudod, hogy sok emberrel fogsz közvetlen kapcsolatba kerülni (legjobb, ha fizikai érintkezéssel együtt történik mindez, pl. tánc).

2021. ápr. 25. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
94%
Van 24 éves haverom akinek nem volt még barátnője, nála például 99,99%, hogy lenne esélyed, pedig ki van tesizve meg ilyenek ha érdekel.
2021. ápr. 25. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
95%
Egyébként nálam előny, ha nem ment át a fél város valakin.
2021. ápr. 25. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
91%
#1 le is leszel pontozva, mert nem mindenkinek a dugás az első.. nem mindenki olyan ösztönlény mit te.
2021. ápr. 25. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
91%
1. Én 18 évesen kezdtem a pályafutásomat nem futó kalandokkal(persze nyilván szar vagyok mert nem sok nőt dugtam meg egyszer érzéketlenül), nekem minőségi szex kell és sok, a szűz jó mert te "idomítod" az igényeidhez, a lényeg, hogy ismerje a saját testét a csaj.
2021. ápr. 25. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Hobbi, sport-edzés, egyetem, baráti kör, munka, karrier elindítása nálam eddig fontosabb volt, minthogy legyen párkapcsolatom. Ez így alakult. Alapvetően a környezetem nem talál lúzernek. Különben nem kaptam volt meg sose a csapatkapitányi karszalagot vagy munkahelyen nem bíznak meg team lead-del.


Főként szellemi téren elég magasan van nálam az igény, mindegy csak legyen valaki alapon nem tudok ismerkedni.


A szociális skillek hiánya nagyobb probléma, akinek nincs, minthogy valakinek volt-e párkapcsolata. Egy-két rossz kapcsolat, sokkal rosszabb-negatívabb hatású is lehet, mintha nem is lett volna.



F24

2021. ápr. 25. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
2021. ápr. 25. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!