Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kigyúrt, rendszeresen edző...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kigyúrt, rendszeresen edző pasik, tartós kapcsolatot el tudnátok képzelni olyan nővel, aki ducibb, vagy csak csinos, vékony nőkkel?

Figyelt kérdés
Duci alatt 75 kg-ot értek 162 cm mellé.

2021. ápr. 25. 15:57
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
41%
Ez szerintem nem duci csak husis kategória.
2021. ápr. 25. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
84%
Ha a melleden és a fenekeden vannak a pluszkilók, akkor simán van, aki igen. De kicsit gáz, hogy neked sportos fit szexi pasi kell, amíg ez rád gondolom nem igaz..🤣
2021. ápr. 25. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
43%

Nem duci vagy, hanem erősen túlsúlyos. Nézd csak meg: [link] 20 kiló minusszal lenne normális a testsúlyod. Nem gondolod, hogy magasan van a léc?

De persze, van olyan, aki pont ilyen nőt keres, mint te.

2021. ápr. 25. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Fenekemen-combomon vagyok a leghusisabb, persze kicsi pocim is van.
2021. ápr. 25. 16:11
 5/26 anonim ***** válasza:
36%
Na mivan, GYIK népe, fáj az orvostudomány igazsága? XD
2021. ápr. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
73%
ez nem duci, hanem túlsúlyos
2021. ápr. 25. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha bejönnél nekik, azt nem itt kéne kérdezned. Mert megtalálnának az utcán, bárban, szórakozóhelyen, társkeresőn, bárhol.
2021. ápr. 25. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig is duci voltam és csak egy férfitípus volt, akinek soha nem tetszettem: a kigyúrt, sportos férfiak. :D Rajtuk kívül sosem volt okom panaszra, de ők konkrétan rám se néztek. :D
2021. ápr. 25. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
32%

Már megint egy pasi által írt provokáció, ennek a margójára íródott:


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..


Az nem tetszett egyeseknek hogy azt írtam hogy nekem, személy szerint!, nem jönnek be a kövér férfiak, viszont a kicsit túlsúlyos csajokat vonzónak látom, és úgy látom hogy van bőven pasi akinek bejönnek. Úgy borultak ki mintha nekem, nőnek, ez a véleményem bármit is számítana, mintha ettől ezentúl több alfa vagy chad vagy micsoda, lenne oda a duci csajokért.

De amúgy nem értem mire jó ez a cirkusz. Hiába veritek magatokat incelek, akkor is vannak csúnya, kövér emberek is akik egymásra találnak és boldogok, hiába cirkuszoltok itt hogy csak az alfahímeknek meg a pénzéhes plasztiknőknek jut kapcsolat. Ki kéne menni az utcára és szétnézni! Hogy átlagos és átlagon aluli emberek is együtt vannak, a kapcsolat nem a szupermodell külsejű emberek kiváltsága, a hiba a ti készüléketekben van!

2021. ápr. 25. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
Nő vagyok, senkit nem kívánok provokálni, a linkelt kérdést nem is olvastam eddig. Elfogadom, ha valaki azt írja, hogy nem, neki vékony barátnő kell. Hormonzavarom miatt sajnos jóval lassabban és nehezebben megy a fogyás.
2021. ápr. 25. 16:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!