Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, ti melyik ideológiát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ti melyik ideológiát követitek, ha a nőkről és párkapcsolatról van szó?

Figyelt kérdés
Bár a redpill -nek része a PUA is valamennyire, sok puás tagadja a redpillt, ezért lett külön kategória.

2021. ápr. 25. 22:51
A kérdező szavazást indított:
PUA
mgtow
redpill
blackpill
Ezek netes baromságok
58 szavazat
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
82%
FERFIAK nem foglalkoznak ilyen baromsagokkal. maximum az incelek hiszik azt, hogy a vilag igy van felosztva.
2021. ápr. 25. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
89%
Lusta vagyok ezekre rákeresni hogy egyáltalán mit jelentenek.
2021. ápr. 25. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
82%
Asse tudtam, hogy vannak ilyen f0s elméletek xD
2021. ápr. 25. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
4: Ha nem tudtál róla, honnan tudod, hogy fos?
2021. ápr. 25. 23:29
 5/27 anonim ***** válasza:
65%
Egyikbe se, mindegyik szar...
2021. ápr. 26. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
41%

Barátnőm mindig azt mondja, hogy "Vannak az egyenlők és az egyenlőbbek", ami többnyire akkor jön elő valami apróság zavarja őt, amit én csinálok, de ő ettől függetlenűl ugyan azt megcsinálja velem.


Pl.: Ha én lefürdők és ő még utcai ruhában megölel az "Nem baj" és még meg is sértődne ha elutasítanám.


Viszont miután lezuhanyzik és én próbálom megölelni vagy megfogni az arcát, konkrétan ellök.


Ezek ilyen "apró", szituációtól függően "vicces" külömbségek, de az már nem vicces, ha 10 év múlva úgy döntünk hogy elvállunk és övé lesz a ház, autó, gyerekek szimplán mert ő a nő és még ez után fizetnem is kell gyerektartást magas fizetésem miatt életem végéig.


Úgy hogy én vettem az autót és házat is.


Ez szerintem már nem vicces ... egy szisztematikus probléma.


Plusz mivel a nők a gyengébbik nem, így rengeteg olyan dolog van amit a társadalom elfogad tőlük, de férfiaktól nem.


Pl.:

-Családon belüli erőszak. Ha a férfit bántják és elmegy rendőrségre még ki is nevetik szerintem.

Ha vissza üt, akkor meg ő az erőszakos és bőrtönbe kell zárni.


-Egy férfi nem fejezheti ki szabadon az érzemeit. Nem sírhat nyílvánosan, mert a társadalom negatívan ítéli meg. Ezzel szemben síró vad idegen nőhöz 5-10 ember megy oda rögtön segíteni.


(Furcsa, de mindkét esetet láttam már élőben a metrón. A férfit le sem sz--rták. Amikor egy nővel történt meg, hírtelen mintha megállt volna a világ. Mindenki érdeklődött, segíteni próbált, vizet, csokit akartak neki adni. Elkísérni akárhova ahova megy.. stb...)


... és még rengeteg példa van.


Női szemszögből is van rengeteg egyenlőtlenség, de a férfiak nehézségeiről mindenki szeret elfelejtkezni, kerülik a témát, sőt még el is ítélik ha valaki fel tudja ismerni, hogy a férfiaknak is lehetnek egyenlőtleségből eredő problémáik.


Szerintem ez a baj.

2021. ápr. 26. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
76%
Utolsó, nyugodj csak meg, több nőt öl meg a párja, mint férfit. Kezdd el összeszámolni.
2021. ápr. 26. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
20%
Itt mindenki PUA szeretne lenni csak nem tud, a másik három kínos lenne, így benyomja ,hogy Ezek netes baromságok. Én is ezt csináltam, pedig tudnék választani.
2021. ápr. 26. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
A redpill nem kínos, csak aki bennvan, nem beszélhet róla elvileg. Én már otthagytam a fight clubbot, úgyhogy nyugodtan beszélhetek.
2021. ápr. 26. 01:36
 10/27 anonim ***** válasza:
93%

8# ... de itt nem a specifikus egyenlőtlenségek vesézésén van a hansúly, hanem hogy nem lehet róluk beszélni, mert ahogy te is be bizonyítottad rögtön megpróbálod elhallgattatni a dolgot, mert "Nem érint olyan sok embert".


Nyílván jóval kevesebb, de milyen rossz lehet az az érzés, hogy otthon megvernek, majd ha beszélsz róla, akkor nyílvánosan kiröhögnek, ha meg teszel ellene hírtelen te leszel mindenki szemében a bántalmazó.


Fiatal egyetemista vagyok, jó kapcsolatban. Engem nem érint. Nem ismerek senkit akit érintene, de durva bele gondolni, hogy egyátalán létezik ilyen.

2021. ápr. 26. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!