Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mikor lenne esélyem egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor lenne esélyem egy olyan pasinál, akinek van szexpartnere?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 26. 12:33
 1/7 anonim ***** válasza:
94%
Barmikor. Szexpartere van, nem szerelme.
2021. ápr. 26. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
26%

Akármikor. Nem azt mondom én akkora Casanova vagyok, de volt már az életben olyan, hogy egyszerre 3 női szexpartnerem is volt egy időszakban. Még ott is azt éreztem, hogy jöhetne még egy.


Vagy ha úgy érted, hogy párkapcsolatra és kizárólagosan veled legyen, akkor ahhoz az kell, hogy külsőre is tartson legalább olyan jó csajnak meg még mellette belsőre is tartson párkapcsolatra alkalmasnak. Meg még, hogy éppen olyan gondolatai legyenek, hogy ő most akar kapcsolatot. Ezek mindegyike szükséges. De aki annyira jó pasi és sok nőnek bejön, annak nehéz hosszú távon is megmaradni egy nő mellett (bár létezik ilyen, nem azt mondom). Egyszerűen annyi a kísértés.

2021. ápr. 26. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
92%
Bármikor.
2021. ápr. 26. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
68%
szexre barmikor, persze ha bejossz neki. de komolyabbra ne nagyon szamits.
2021. ápr. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
20%
Nekem pl. most nincs senkim. Nővel nem akarok összebútorozni. Nem lenne egyszerűbb valami ilyesmit keresned.
2021. ápr. 26. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ha sikerül elvarázsolni ismerkedni vele és kialakul a dolog barmikor ...de vedd figyelembe hogy neki ott van egy masik lany jelenleg akivel csak dgnak ...de nem tudod a lany érez e valamit ... ebből sok konfliktus lehet még akkor is ha össze jöttök ... sztm inkabb keress mast ...ebből csak a bonyodalom lesz
2021. ápr. 27. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Gyakran. :)
2021. ápr. 30. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!